CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Се смее без прекин 12 години!?

Go down 
АвторПорака
МончИ

avatar

Број на мислења : 9
Registration date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Се смее без прекин 12 години!?   Пет Јан 16, 2009 2:29 pm

Брачен пар од Кина очајно бара лек за нивната ќерка која се смее нон-стоп веќе 12 години.

Нејзината
мајка Yang Longying од местото Chongqing во Кина вели дека смеењето
почнало кога нејзиното второ дете, ќерката Xu Pinghui, добила
температура на 8 месечна возраст.

-

Оттогаш таа се смее неконтролирано, вели мајката за медиумите во Кина.

Таткото
на девојчето, Xu Weiming, вели дека ги потрошил сите пари барајќи лек
за неговата ќерка на интернет. Медицинските третмани исто така не дале
никакви резултати.

- Гледајќи ја како се смее, се чувствуваме дури и потажни, отколку кога би плачела, вели таткото Xu Weiming.

Невролозите
од Chongqing Medical College предложуваат да се направи скен на мозокот
на девојчето за да се утврди што е причината за неконтролираното смеење.

Извор: ИДИВИДИ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Се смее без прекин 12 години!?   Пет Јан 16, 2009 10:36 pm

Чудно ... навистина нема шанси да им биде убаво на нејзините родители бидејќи тоа не е нормално
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Се смее без прекин 12 години!?   Нед Фед 22, 2009 11:45 am

нека си се смее детето..нема ништо лошо тука!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Се смее без прекин 12 години!?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Се смее без прекин 12 години!?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: