CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Романтика и романтични гестови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Романтика и романтични гестови   Чет Окт 30, 2008 12:23 pm

хехе ајде бе мацо ќе јадеме и милка и нестле хехе па мозеби и по некоја палачинка хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Романтика и романтични гестови   Чет Окт 30, 2008 12:25 pm

Ххахаха ејјјј од кога не сме правеле палачинки....абе ми се пријдоа сега
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Романтика и романтични гестови   Чет Окт 30, 2008 12:29 pm

еее еј маичке ти текнува тогаш кога ви донесов до лисиче хехе ај некогаш здравје ќе се договриме да правиме палачинки....ајде го ставам јас тавчето ако сакаш повели....
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Романтика и романтични гестови   Чет Окт 30, 2008 12:41 pm

Да да тоа никогаш не се заборава ке ти се одолжзам некогаш ти реков јас...важи важи знаеш јас за палачинки не откажувам никогаш...и по можност јас да ги правам со крем, банани како и секогаш кој е за нека повели..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Романтика и романтични гестови   Чет Окт 30, 2008 12:54 pm

нееее мацо не мора да ми се одолжиш мило ми е што тогаш ти се допаднаа палачинките хехе и ми се имаш одолжено уживај хехе ама јас ке смислам пак нешто така забегано а важи јас ќе ги правам ти ќе ги мачкаш а сите заедно ќе ги јадеме хехе.....ајде кој е за нека повели ќе бидат направени од се срце зачинети со мн љубов хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Романтика и романтични гестови   Чет Окт 30, 2008 3:07 pm

Ајде важи се согласувам а кој е за нека се пријави...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Романтика и романтични гестови   Чет Окт 30, 2008 3:31 pm

јас сум за хехе пиши ме и мене хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Романтика и романтични гестови   Чет Окт 30, 2008 3:34 pm

За тебе знаеме веке
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Романтика и романтични гестови   Чет Окт 30, 2008 3:35 pm

абе срц замене се знаеше дека ќе ги правам само сеа се пријавувам и за јадење ххххххххххVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Романтика и романтични гестови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Романтика и романтични гестови
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: