CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што научивте од последната врска во која бевте?

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Што научивте од последната врска во која бевте?   Чет Окт 23, 2008 12:35 pm

Честопати знаеме да кажеме животот е школо. Се што ни се случува е школо и сите ние учиме многу од тоа...па така и од врските во кои сме биле.
Значи темава е да си кажеме што научивме од последната врска во која бевме.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што научивте од последната врска во која бевте?   Чет Окт 23, 2008 12:44 pm

sto nauciv ehhh pa nauciv mn raboti od sekoja vrska se uci a pred se nauciv deka ne treba da se veruva na nikoj 100% i toa deka kolku si podobar tolku si pobudala ama sepak vredi da se pravat ubavi i dobro raboti mozebi ke ima nekoj koj ke go ceni toa:d
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: :)   Чет Окт 23, 2008 7:42 pm

јас сепак мислам дека тој со ја чека вистинската личност и со ке и се
довери,едноставно кажано срцето ке го поклони ке има најголеми шанси за взаемна љубов помеѓу двајцата
инаку од претходната врска научив многу,и не само од неа туку од
секоја пред тоа сум учел со не сум го знаел или што не сум сакал да увидам дека е така како што е реалноста...ама сега увидувам и не плашам од неа,а ни пак не сакам да бегам Smile


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Ное 25, 2008 3:09 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Што научивте од последната врска во која бевте?   Чет Окт 23, 2008 8:02 pm

nauciv deka vrskata mi bese bezvrska hahaha se slaam nezz deka ne treba mn mn da im popustas na devjkite so se so tebe zs ke ti se kacat na glava haha
__________________________________________

aha i zaboraviv nemojte da se vrzuvate za nekoj maldi poso tolku od vas hahaha

_________________________________

Не пишувајте пост под пост се што имате да кажете ставете го во еден пост.Без лутење спасе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што научивте од последната врска во која бевте?   Вто Окт 28, 2008 10:55 pm

сепак уште мислење да дадам,сега кога сум млад и кога сум направил неколку грешки пред тоа и што сум ги увидел,сепак мислам дека е е бас најдобро да се врзувате млади,освен со искључоци како што се иво и ели,мислам кумашинот и кумашинката хаха позз за нив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што научивте од последната врска во која бевте?   Вто Окт 28, 2008 11:15 pm

бате ама некјогаш не е баш лесно да не се затрескаш во некој кој те исполнува у те прави комплетен ти го дава она кои ти фали за да бидеш среќен...само за жал баш таквиите врски го параат срцето на некој кој искрено сакал.....
Вратете се на почетокот Go down
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што научивте од последната врска во која бевте?   Вто Окт 28, 2008 11:47 pm

jas ne se soglasuvam so kolegata beam,bidejki nemora da znaci deka kaj site devojcinja e isto,deka ako im "popustate" deka ke vi se kacat na glava,toa apsolutno NE E TOCNO!!!btw i jas ke kazam nesto za praneskite vrski,deka nekogas mozat da bidat i od korist i moze mn da se nauci od niv,zasega vo mojata vrska se odi kako pod konec,mozebi zatoa sto sega ne gi povtoruvam istite greski od porano...fala na pozdrav kume...pozdrav i do tebe!
Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што научивте од последната врска во која бевте?   Пон Ное 24, 2008 10:53 pm

така е бе срце мое..глеј ти шо убоо си знаеш хехе ја знам ќе те зеам за жена е тогаш мед и млеко ќе ни биди

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што научивте од последната врска во која бевте?   Вто Ное 25, 2008 3:11 am

Иво напиша:
така е бе срце мое..глеј ти шо убоо си знаеш хехе ја знам ќе те зеам за жена е тогаш мед и млеко ќе ни биди


а може и сладолед да добиеш за лето,али ако бидеш послушен иве хахха таман ќе можес да се освежуваш tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Tame

avatar

Female Број на мислења : 5
Registration date : 2008-11-17

ПишувањеПредмет: Re: Што научивте од последната врска во која бевте?   Чет Ное 27, 2008 11:53 pm

хмм со сум науцила?у секоја врска има и лоши и добри моменти само треба да бидеме паметни за понатака да знаеме како ке се поставиме спрема партнерот во зависност од неговиот карактер... и нема везе дека ако со еден (што сме биле супер и сме знаеле да му каземе што и како чувствуваме) врската не ни цветала ,незначи дека тоа ке се деси и со друг
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dekoo!!

avatar

Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Што научивте од последната врска во која бевте?   Пон Дек 01, 2008 12:20 am

Јас научив само дека не треба да се слушаат совети од други.Јас лично двапати го послушав Иво за совет и девојка ми одма ми раскина.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што научивте од последната врска во која бевте?   Пон Дек 01, 2008 4:56 pm

хаххахаха апа тоа дека иво ти го дал советот Very Happy Јас напротив, сакам да сослушам објективен совет од некој друг.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што научивте од последната врска во која бевте?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што научивте од последната врска во која бевте?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: