CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Претседател на Република МАКЕДОНИЈА ???кој

Go down 
АвторПорака
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Претседател на Република МАКЕДОНИЈА ???кој   Пет Фед 06, 2009 12:31 am

Јас најискрено ке ви кажам за кого ке гласам ако се кандидира Брат Љубе за него а ако не го пустат ајдуците нема да гласам за никого од инает не од друго хехе Smile да ве слушнам вас за кого би гласале
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претседател на Република МАКЕДОНИЈА ???кој   Пет Фед 06, 2009 12:46 am

Ти само кандидирај се и јас ќе гласам одма за тебе Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Претседател на Република МАКЕДОНИЈА ???кој   Пет Фед 06, 2009 10:24 pm

Лелеле еј нема да веруваш колку сум радосен ти благодарам имам 1 глас од потребни 10 000 ама и тоа е за пофалба
хехеххе Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претседател на Република МАКЕДОНИЈА ???кој   Нед Фед 22, 2009 11:53 am

среќа што немам 18..инаку кандидативе се се’ кој од кого па затоа и не знам за кого би гласала. Најверојатно за вмровецот.

За среќа не се кандидираше оној турчин. Ќе победеше па после пак под турско ропство!! мене така ми се чини...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Претседател на Република МАКЕДОНИЈА ???кој   Саб Мар 21, 2009 1:14 am

Poima nemam lani samo go ponistiv ...a najverojatno i ovaa godina taka haha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Претседател на Република МАКЕДОНИЈА ???кој   

Вратете се на почетокот Go down
 
Претседател на Република МАКЕДОНИЈА ???кој
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Наша мила Македонија-
Отиди до: