CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што мислите за зависноста нарешена мсн?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
MoniБрој на мислења : 2
Registration date : 2009-07-25

ПишувањеПредмет: Што мислите за зависноста нарешена мсн?   Саб Jул 25, 2009 11:08 pm

На пример јас мислам дека е многу глупа работа допишување со некои луѓе што не ги знам и цело време распрашувања кој си?од кај си?бла бла знаете на што мислам иначе мислата ми беше... хммм да по цел ден сум на мсн со (другари/ки) и делумно неможам да се исклучам.. знам дека е штетно за видот ама преокупирана сум со тоа. Лек мислам дека е само ако ми го исклучат нетот.Поздрав и пишето го вашето мислење. Question
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Што мислите за зависноста нарешена мсн?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Фотографија-
Отиди до: