CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Најбитното нешто во една врска

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Најбитното нешто во една врска   Чет Окт 23, 2008 12:35 pm

Што ви е најбитно во една врска?Дали е тоа довербата, верноста, разбирањето, толеранцијата...или нешто друго. Што е тоа без кое една врска неможе да опстане?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Чет Окт 23, 2008 12:57 pm

najbitno vo edna vrska pa se znae sto e toa megusebna pocit, razbiranje, da ne se zamaras sto i kako zbori nekoj za vas (ama treba da se obrne vnimanie mozebi ponekogas e vazno) nekoj stranec,ponekogas e ubavo da se prireduva nesto interesno prosetki pokloncinja mali ama slatki, vrenost pred se i da si veruvate toa e stolb na sekoj vrska ako se rusa stolbovite gabe se zidovite koga togas ne padne....drugoto se ke si dojde so tek na vreme i ako si pravata licnost:D
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Чет Окт 23, 2008 5:35 pm

да да .. се согласувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Пет Окт 24, 2008 1:42 pm

Најбитно е да си верувате,да сте искрени, да се сакате а другото само од себе ќе си дојде барем јас така мисламм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Пет Окт 24, 2008 2:46 pm

исто како и мене братко така треба трпение спасение најубава доблест после простувањето кај еден човек е и стрпливоста од искутво ти кажувам ако се почека се ќе биде пострасно и послатко Razz
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Пет Окт 24, 2008 2:48 pm

Епа верба, искреност, разбирање, трпение, љубов и на крај простување
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Пет Окт 24, 2008 3:11 pm

хехе убаво напишано само треба време за на некој почнеш да веруваш а тоа дали вреди да се чека го дава првиот впечаток. што значи ти фали уште едно тука хехе....
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Пет Окт 24, 2008 3:31 pm

Lover20 напиша:
хехе убаво напишано само треба време за на некој почнеш да веруваш а тоа дали вреди да се чека го дава првиот впечаток. што значи ти фали уште едно тука хехе....
значи убаво ги анализираш моите постови ... браво браво Smile .. и благодарам во секој случај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Нед Окт 26, 2008 12:04 am

Go Ka напиша:
Епа верба, искреност, разбирање, трпение, љубов и на крај простување

Целосно се согласуФам!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Нед Окт 26, 2008 11:55 am

хехе не не не ги анализирам само додавам малце сто фали....хехе поздрав до тебе гокичке bounce
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Нед Окт 26, 2008 2:41 pm

Ловер ништо не ти бега тебе џД
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Нед Окт 26, 2008 6:47 pm

хехехе ма какви бегање ако бега ќе го фатиме хехе позз
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Нед Окт 26, 2008 7:15 pm

пази нозе да не испокршиш од мавање Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Нед Окт 26, 2008 7:36 pm

хехе нема сепак фала за секирањето и да се задрзиме на темата хехе
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Нед Окт 26, 2008 7:37 pm

Па до темата сме, блиску , тука некаде...кај има убава врска со испокршени нозе од мавање?! SmileSmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Нед Окт 26, 2008 7:39 pm

забегавме малкуцка сите од темава .. ајде да се вратиме .. според мене најбитно нешто во врската е вербата ! доколку се нема поверење помеѓу парот нема ништо и врската нема долго време да трае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Нед Окт 26, 2008 7:40 pm

ОК де, освен нозете и вербата е важна, нека ви биде хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Чет Окт 30, 2008 6:24 pm

S0tE напиша:
забегавме малкуцка сите од темава .. ајде да се вратиме .. според мене најбитно нешто во врската е вербата ! доколку се нема поверење помеѓу парот нема ништо и врската нема долго време да трае

se soglasuvam so tebe deka verbata e najvazna vo vrskata ako partnerite ne si veruvaat eden so drug vo nivnata vrska ke nema visoki rezultati Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Чет Окт 30, 2008 6:28 pm

хехе .. Ивче користи Македонски Фонт ќе те кара Админот . позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Чет Окт 30, 2008 6:44 pm

ок фала што ми кажа позз Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Чет Окт 30, 2008 7:06 pm

Нема Проблем , прочитај ги правилата на форумот доколку сакаш да знаеш повеќе хехехе позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Чет Окт 30, 2008 7:09 pm

ги прочитав сепак уште еднаш фала позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Чет Окт 30, 2008 10:24 pm

ајде позз и од мене...хехех

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Чет Окт 30, 2008 10:27 pm

хехе ивана ми личи како да си нова па еве едно добре дојде од сите нас
Вратете се на почетокот Go down
ivanaaaaaБрој на мислења : 8
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   Пон Дек 01, 2008 4:46 pm

па за една врска да опстои треба прво да се има доверба и не многу љубомора зошто тие две работи ја уништуваат врската.после се ке си дојде на свое место
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најбитното нешто во една врска   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најбитното нешто во една врска
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: