CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Чет Окт 23, 2008 12:37 pm

Дали би се смувале со некој доколку има женска/дечко ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Чет Окт 23, 2008 1:05 pm

ne ne vo nikoj slucaj od prosta pricina sto bi znael kako bi bilo i jas da bidam izneveren ako saka da go vara neka ne bide pred mene mozebi utre so toj nekoj ke otidam na kafe ili slicno pa kako bi go pogednal togas vo oci...neee a i plus varanjeto e nesto sto nikogas ne sum go prostil a i nema da prostam
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Чет Окт 23, 2008 2:05 pm

се согласувам со ловер инаку соте ти што ке кажес на оваа тема Question


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 3:51 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Чет Окт 23, 2008 5:34 pm

па јас би се смувал хихихихи Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Чет Окт 23, 2008 9:30 pm

даа бе да му бидам втора?е нема! Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Пет Окт 24, 2008 12:04 am

vo nikoj slucaaaaaj Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Пет Окт 24, 2008 12:51 am

би се смувал ептен ако јас сакам и ако она сака,мислам доколку има дечко кој што ќе знам дека не го сака или дека не и е забавно,али тоа се тешки шанси само 5 % а мозе да бидат и 99 % хаха


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 3:52 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Пет Окт 24, 2008 1:37 pm

ја нема што да одговарам на темава пошо си има женска и така..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Пет Окт 24, 2008 2:55 pm

хехе така е иво седи надро да не носиш модоро чувај си го себично тоа што си го имас со женскати те гледам леткаш малце не малце малце повеке ама ако тоа е убаво искрено посакувам и се надевам дека ке ви трае и ке биде исполнето со многу убави моменти исполнети со љубов разбирање незаборавни момени......ај доста забегавам...хехе
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Вто Окт 28, 2008 2:33 am

еј море луге ми доаѓа некој пат и да се премислам,па што мене ме боли таквото,ке се прааам наудрен на три и пол и јас сакам да има некоја покрај мене барем на кратко ако не на долго tongue I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Вто Окт 28, 2008 11:23 pm

ама па од друга страна кога диме ке размислиси има повеќе девоијки кои немаат дечко хехе да не те боли глава после ако е некој љубоморен хехе
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Сре Окт 29, 2008 12:23 am

Lover20 напиша:
ама па од друга страна кога диме ке размислиси има повеќе девоијки кои немаат дечко хехе да не те боли глава после ако е некој љубоморен хехе

така е братче,имаш право го поштувам мислењето,одлично мислење
позз Very Happy само така продолжи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Сре Окт 29, 2008 1:36 am

хехе фала бате ама знаеш ако за недај боже имаш таков проблем викај заедно ќе бегаме хехе ако не фатат ќотекот на двајца помалце боли хехе
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Сре Окт 29, 2008 10:25 am

ловер сеа ќе ти кажам една тајна...вака диме си е ок дете.(според мене).е сеа значи посакува женска,сака да има некоја до него барем на момент..се си е ок.Но дали димитар превзема нешто во врска со тоа..НЕ.димитар чека да му падне некоја од ведро небо..епа диме ако не се помачиш да побараш нема да ти падне од небо верувај..ти сакаш без труд да добиваш е нема..ловер докажи му
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Сре Окт 29, 2008 12:19 pm

така е бате ако не се потрудиш барем малце ништо не доаѓа само по себе а знам дека диме по тебе лудуваат мн девојки само треба малце да се потрудиш а да трудот секогаш се исплати еј иво во недела на водно со женскати ве чекаме во организација на мене и диме хехе
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Сре Окт 29, 2008 12:56 pm

хехе де бе братко,кој се тие сите женски што лудуваат по мене,дај кажи ми барем една по твое мислење ајде чекам ако не сакаш во јавност да ги издаваш тогаш пиши приватна порака позз Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Сре Окт 29, 2008 10:04 pm

Dimce* напиша:
хехе де бе братко,кој се тие сите женски што лудуваат по мене,дај кажи ми барем една по твое мислење ајде чекам ако не сакаш во јавност да ги издаваш тогаш пиши приватна порака позз Wink

Сеа 100% ти стигнале едно стотина пп хххах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Сре Окт 29, 2008 11:38 pm

не ги знам лично ама не губи надеж и јас така мислев дека никој не се замара со мене ама не е така само сврти се поубаво погледни хехе не знаеш можеби е некоја по која и тебе ти лудува срцето:p
Вратете се на почетокот Go down
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Нед Ное 02, 2008 5:03 am

нема шанси Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Нед Ное 02, 2008 11:18 am

Сеа 100% ти стигнале едно стотина пп хххах[/quote]

Па магде не би рекол дека стигнале стотина,ама 99 да.... хахах tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Нед Ное 02, 2008 5:55 pm

Многу си скромен...секоја чест Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Нед Ное 02, 2008 6:22 pm

аахахахах остај го Диме се му е розево хеаухеиаехаи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Вто Ное 04, 2008 4:32 pm

не бе шоте,грешиш мене кога ми е многу убаво,скоро сите бои ги гледам и ми се преливаат пред очи,не само розево и други,како плава,зелена,портокалова,бела и така натаму tongue инаку овие ми се најомилените бои lol!


инаку леле не мислам веќе со да би правел со девојките кој што имаат дечко дали да ги смувам,ама едноставно изгледа зависи од ветренцето,ако дувне појако може да се деси и тоа чудо,а доколку нема многу јако ветренце и некое ептен променливо време тогаш и јас ќе си останам на своето,нема да правам глупости geek едноставно ќе кулирам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Пет Ное 14, 2008 1:00 am

jas sum protiv neverstvo i za bilo shto trgnuvam od sebe ne bi go napravila toa nikogash
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   Пет Ное 14, 2008 2:41 am

tamara напиша:
jas sum protiv neverstvo i za bilo shto trgnuvam od sebe ne bi go napravila toa nikogash


е таме алал да ти е чим никогаш нема да го направиш ова,али според мене знае понекоаш да се деси неверство мада е лошо сите го сваќаме тоа,но некој пат прекасно,затоа што партнерот или патнерката многу ќе не изнервира и доколку се најде подобра дадичка или батко може да се деси да му паднеме в прегратки,али тоа се случува еднаш до двапати(човечки е да се згреши) иначе тогаш може да прогледаме на прсти pirat .....а не повеќе


оп добро е tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: