CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...   Сре Окт 29, 2008 12:58 pm

Иво напиша:
ЕЛИ ТЕ САКАМ

јас мислам дека ова се нјубавите и најикрените зборови до сега што ги кажал мојот кумашин иво

Жими внуци не лажам позз lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...   Сре Окт 29, 2008 7:06 pm

hehe.zatoa I JAS SI GO SAKAM NEGO NAJMNOGU NA SVET!!!! Smile vakvi angelcinja se mnogu retki na planetava Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...   Сре Окт 29, 2008 7:11 pm

Колку се сакате цццц браво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...   Сре Окт 29, 2008 11:34 pm

абе види што ти прави љубов еј ели обавезно ќе идеме така сите на куп на водно ама преку ден да шетнеме хехе во недела таман сум начол време и земав слободен ден почто во сабота одам во штип......хехе и да си го сакаш најдобар е....
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...   Сре Окт 29, 2008 11:35 pm

еве од мене една порака хехе Tvoite usni se poslatki od medot, gori dodeka te gleda, tvoite oci poubavi se od neboto… Ti si ona sto mi treba! за сите заљубени на форумов santa
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...   Чет Окт 30, 2008 12:01 pm

фала фала ловер..да си дочекаш и ти..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...   Чет Окт 30, 2008 3:50 pm

хехе фала бате јас само сум си искрен и за добри луѓе со големо срце не може човек а дане посака се најдобро супер сте хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...   Нед Ное 30, 2008 11:59 am

Љубовта е чудна игра сакаш погрешен,те сака погрешен ...али тоа е сега што да правиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...   Нед Ное 30, 2008 3:24 pm

a jas te sakam tebe i znam t.e. 102.3% sum siguren deka ne gresam backi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: