CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Последен подарок кој сте го добиле/дале...

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Чет Окт 23, 2008 12:41 pm

Кој е вашиот последен подарок што сте го добиле и дале ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Чет Окт 23, 2008 12:49 pm

Posleden podarok sto sum go dobila bese ruza..a sto sum poklonila posledna ne se sekavam iskreno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Чет Окт 23, 2008 12:52 pm

hehe posleden podarok sto podariv bese ruzicka hehe ja ostaviv na kolata za da znae deka i kolku mislam na nea, a posledno sto primiv bese prekrasna zlatna alka od licnosta koja ja sakav mnogu.....ama ne e bitno maerijalnoto mn pobitno e ona dusevnoto nesto sto moze da se pocustvuva nesto so sto mozes da napravis nekoj sreken da se pocustvuva deka nekoj se grizi za nego.....hehe aj dosta zabegavam:D
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Нед Окт 26, 2008 12:14 am

Последен подарок ми е една нараквица, многу убаФа..од мај бест френд ја добив Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Нед Окт 26, 2008 11:50 pm

менѓушки за роденден и ја изгубив едната и ке си пукнам од мака... Sad Sad Sad Sad Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пон Окт 27, 2008 12:22 am

Немој да ми бидеш тажничка...ќе ја најдеш. Ако не ја најдеш ќе ти купат други што се секираш Wink Ајде расположи се Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пон Окт 27, 2008 12:59 am

hehe mn mi ekrivo poso gi obozavaaav ama aj bice sve u red:P:P:P ke dobijam Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пон Окт 27, 2008 1:05 am

Така те сакам! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пон Окт 27, 2008 9:38 am

ПОследен подарок што добив е парфем од девојка ми кој мн ми е убав а инаку подарив убави обетки од Ботони
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пон Окт 27, 2008 10:50 am

еј колешке немој да се нервираш и лепота да губиш за едни мењгушки..ај се надевам дека мене ако ме поканиш на следниот роденден,јас ќе ти купам,дури и во боја ке бидат хаха Razz jocolor

а инаку последното нешто што го подарив беа зајчиња,а тоа што го добив беа две слатки мечиња Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пон Окт 27, 2008 11:53 am

haha no problem kolega:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пон Окт 27, 2008 12:39 pm

Dimce* напиша:

а инаку последното нешто што го подарив беа зајчиња,а тоа што го добив беа две слатки мечиња Very Happy

Иначе, Диме ќе отвара зоолошка градина...да не ви е чудно Laughing Laughing Laughing

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пон Окт 27, 2008 9:08 pm

хаха .... ако ако убаво е да се грижиш за зивотните...хаха диме да ен ти фалат други животни да ти подариме Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Вто Окт 28, 2008 2:15 am

дада многу сакам животинчиња посебно од животинско царство би сакал да ми подарите нешто rendeer еве како на пример вакво нешто хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Вто Окт 28, 2008 9:11 pm

Dimce* напиша:
дада многу сакам животинчиња посебно од животинско царство би сакал да ми подарите нешто rendeer еве како на пример вакво нешто хаха

Може, може ... и нешто вакво може

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Вто Окт 28, 2008 9:15 pm

ахахах многу луксузи да не му дојди !! хеаухиахи се зезам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Вто Окт 28, 2008 10:34 pm

не се секирај шоте од многу глава не боли... хахаха

да знаеш Wink мене не ми значат многу подароците туку повеќе сакам онака да имам некоја девојќа што душата ќе ми ја исполни прошетки,ова она,па мала романтика и без поклони-барем за тоа сум многу економичен.... Wink ,а не само поклони,ништо не ми вредат тие,ако немам разбирање и други работи,забава,комуникативност итн Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Вто Окт 28, 2008 10:35 pm

Браво Диме за говоров алал да ти е , ти пуштам рака ! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Сре Окт 29, 2008 2:04 am

хехе така е соте материјалното не е понтата ако се појави таква тури и пепел хехе
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Сре Окт 29, 2008 1:29 pm

фала на раката соте,инаку мило ми е што се согласувате со мене,а и јас со вас,а се надевам дека дедо мраз за нова година ако не повеќе ке ни приреди изненадување... едвај ја чекам нова година хаха инаку ај да не забеегавам со мислењето хаха Razz Laughing santa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Сре Окт 29, 2008 6:39 pm

poesleden podarok sto sum dobila bese i ruzickata koja ive zaboravi da ja spomne,sekako i obetkite se preubavi... milo mi e so na ive mu se dopadna parfemot sto mu go podariv.. Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Сре Окт 29, 2008 6:44 pm

ружата се подразбира бе срце..мало внимание..хехе бај д веј на пракса сум ако можеш уклучи се на мсн јас сум онлине
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Сре Окт 29, 2008 7:19 pm

Последен подарок што го добив беше еден бакнеж ухаеиааа!!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Сре Окт 29, 2008 9:50 pm

Еве кој е најзадоволен денес на форумов...хехе
Јас инаку денес добив едно ме4енце, мннн е слаткоо Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Сре Окт 29, 2008 11:27 pm

епа мене никој ништо не ми дава само државата мисли на мене хехе вцера ми подари околу 500 000денари.....Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Последен подарок кој сте го добиле/дале...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: