CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Последен подарок кој сте го добиле/дале...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Сре Окт 29, 2008 11:28 pm

ииииииииииј! По кој повод?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Сре Окт 29, 2008 11:41 pm

пааа не е е баш повод кој знае каков ама и не планирам да ги задржзам тие пари ќе ги дадам на некој на кој повеќе му требаат....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Сре Окт 29, 2008 11:44 pm

Јунаците на дело се познаваат...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Сре Окт 29, 2008 11:56 pm

да да секако државата ми ги даде на судење на кое неќам да се навракам а и тие пари се крвави....
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Чет Окт 30, 2008 12:07 am

ловер дај некој динар .. ако имаш за фрлање Smile Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Чет Окт 30, 2008 12:09 am

Пази, ако ти се гади од крв не барај! Оти крвави се парите! Да не кажеш после не си знаел...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Чет Окт 30, 2008 10:34 pm

хехе јас си знам хехеи не ми се гади од крв воопшто хехе баш јас и ја дарувам
Вратете се на почетокот Go down
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пет Ное 14, 2008 1:12 am

posledno dobiv mnogu ubav papagal a podariv buket cvece bash denes na mama
deneska mama i tate slawat 25 godini vo brak
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пет Ное 14, 2008 2:34 am

tamara напиша:
posledno dobiv mnogu ubav papagal a podariv buket cvece bash denes na mama
deneska mama i tate slawat 25 godini vo brak

опа машала,тогаш нека им е со среќа и од форумот честитај им...хаха за бракот и алал да им е што уште се заедно... sunny
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пет Ное 14, 2008 6:37 pm

е алал да им е богами, а јас денес добив чоколада на опклада хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Пон Ное 24, 2008 10:59 pm

аа ништо не се важи ако е од симпатијата па по пола да сте го делеле може ама вака ништо лажна тревога

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   Вто Ное 25, 2008 3:07 am

не ме саботирај бе па ти па Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Последен подарок кој сте го добиле/дале...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Последен подарок кој сте го добиле/дале...
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: