CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Факти за Чак Норис

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Факти за Чак Норис   Сре Окт 22, 2008 8:07 pm

Ајде чест ми е прв да отворам пост Cool

- Чак Норис може да удави риба
- Сите деца носат маички од Супермен . Супермен носи маичка од Чак Норис
- Кога Чак Норис касни негде ... Подобро му е на времето да застане
- Зошто децата кога се раѓаат плачат ? - Зошто знаат дека на тој свет живее Чак Норис
- Зошто вселената се шири ? - Сака да избега од Чак Норис
- Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се појавил некој си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ја зел.
- Чак Норис може да утепа човек со прдеш, иако носи гас маска.
- Солзите на Чак Норис лечат рак . Штета што Чак Норис никогаш не плаче !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Факти за Чак Норис   Сре Окт 22, 2008 8:09 pmЧак Норис не јаде риби тој го пие морето на екс!

Си била една мува што му сметала на Чак Норис.Тој ја затвори во тегла и за да ја мачи, пред неа почна да јаде гомна...

Господ сакал да го создаде светот за Десет дена. Чак Норис му дал Шест!

Сите се глупи освен Чак Норис !

Зошто Чак Норис не може да добие срцев удар?
- Зошто неговото срце не е глупаво за да го удри!

Полицијата ги означува сите напади кон Чак Норис со САМОУБИСТВО!

Чак Норис не мора да го барате на Google, Тој ќе ве најдe васl

Чак Норис прв пат отишол во Драмски театар во Скопје да ја гледа претставата ,,Чекајќи го Годо". Годо прв се појавил на сцената.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Факти за Чак Норис   Чет Окт 23, 2008 10:02 pm

CAK NORIS GI MIE ZABITE SO BODLIKAVA ZICA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
milan

avatar

Male Број на мислења : 23
Age : 27
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Факти за Чак Норис   Нед Окт 26, 2008 5:28 pm

Зошто вселената се шири?
- Сака да избега од Чак Норис..


Чак Норис може да изеде еклер од бит пазар и ништо да не му е.


Чак Норис може да купи Пепси од СКОПСКА Пивара
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
milan

avatar

Male Број на мислења : 23
Age : 27
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Факти за Чак Норис   Нед Окт 26, 2008 5:30 pm

Чак Норис умрел пред 15 години и сеуште не ја признава смртта.


Чак Норис е толку стар, кога отишол во музеј, тие го ставиле на изложба...
Чак Норис е толку стар, неговите сеќавања се во црно и бело.
Чак Норис е толку стар, на Александар Македонски му должи пари.
Чак Норис е толку стар, кога одел во школо во тоа време немало предмет историја.


Чак Норис е бессмртен...не дека не може да умре, туку смртта се плаши да го земе.


За да докаже дека ракот може да се победи, Чак Норис две години пушеше по 15 кутии дневно. Доби седум видови рак од кои се ослободуваше со 30 минутно вежбање.


Чак Норис е како куче. Тој не само што може да намириса страв туку може и да се измоча на што сака.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Факти за Чак Норис   Вто Ное 04, 2008 8:34 pm

1. Чак Норис може да го избрише Recycle Bin
2. Чак Норис може да удави риба под вода
3. Чак Норис може да ја фрли куќата низ прозор
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Факти за Чак Норис   Вто Ное 04, 2008 8:43 pm

Само Чак Норис може да купи алкохол после 7 часот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Факти за Чак Норис   Чет Ное 13, 2008 4:41 pm

Чак Норис спие со запалена ламба. Не зато што Чак Норис се плаши од темнината туку затоа што темнината се плаши од Чак Норис.SmileSmile

Чак Норис ја измисли лажицата. Бидејќи убивањето со нож е многу лесноSmileSmile

Диносаурус еднаш го има погледнато попреку Чак Норис. ЕДНАШ

Знакот за паркирање на хендикепирани всушност не е тоа. Тој само покажува како ќе изгледате ако му го фатите местото на Чак Норис

Најдобрите производи за стерилизирање можат да уништат 99,9% од бактериите. Чак Норис може да уништи 100% од што и да сака.

Еднаш Чак Норис беше каснат од кобра. После 4 дена неподнослива болка, кобрата умре

Чак Норис не игра „криенка“. Тој игра „скриј се и моли се да не те најдам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
...Anchiii...</3Број на мислења : 2
Registration date : 2008-11-26

ПишувањеПредмет: Re: Факти за Чак Норис   Сре Ное 26, 2008 1:10 am

ваууу....баш се добри сите...

Kога на Gугл ке напишете ч беднаш ви се појавува слика од чак норис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Факти за Чак Норис   

Вратете се на почетокот Go down
 
Факти за Чак Норис
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Шеги :: Вицеви-
Отиди до: