CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали тинејџерите знаат што е љубов

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали тинејџерите знаат што е љубов   Пон Ное 24, 2008 10:39 pm

ај ај не се вадете сеа..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали тинејџерите знаат што е љубов   Вто Ное 25, 2008 12:26 am

[G]irL4[E] напиша:
летаме летаме има време долг живот пред нас и ќе слетаме некогаш па веќе нема да можеме да летнеме. Подобро сега да летнеме отколку подоцна во животот да надоместуваме Wink
е е што убаво му ја плесна сеа .. алал да ти е Wink =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали тинејџерите знаат што е љубов   Вто Ное 25, 2008 12:57 am

леле сте се накострешиле спрема нас машките

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали тинејџерите знаат што е љубов   Вто Ное 25, 2008 1:31 am

Иво напиша:
леле сте се накострешиле спрема нас машките
како вие така и ние Razz
се се врти, се се враќа и дупло се плаќа Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали тинејџерите знаат што е љубов   Вто Ное 25, 2008 2:59 am

Иво кумашине јас сум ти тука за припомош ако случајно ти се пуштат на тебе да те тепаат,викни ме заедно да бегаме...или па можеби ке собереме конечно сила..и ќе им плукнеме во лице.хахах silent


инаку според мене за човек е најсозреан од 30 години па натака, да дочека и да се грижи за останати членови од неговото семејство... инаку пред тоа според мене сепак мислам дека љубовната врска ќе се одвива само на страстаа,а не и на права љубов која според мене преставува почит,разбирање и случни работи... bom Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали тинејџерите знаат што е љубов   Вто Ное 25, 2008 4:21 am

Dimce* напиша:
Иво кумашине јас сум ти тука за припомош ако случајно ти се пуштат на тебе да те тепаат,викни ме заедно да бегаме...или па можеби ке собереме конечно сила..и ќе им плукнеме во лице.хахах silent

Ова ти се вика кога ќе те тепаат, само пушти ми сигнал! И јас ќе ти вратам..мислам ако имам кредит...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: Дали тинејџерите знаат што е љубов   Вто Дек 08, 2009 6:42 pm

..Хмм.. Иво мислиш дека само женските летаат со паметот ..?! А иначе докажи шо сакаше да кажеш ''женските се.. ?!'' =)))
..Како да не, мушкиве мислат дека ако женските летаа со паметот можа да искористат можност да прават све шо сакаат ?! =)) .. Ц.ц.ц не е бш таке.Според мене некои тинејџери не се уште дораснати за љубоф бидејќе љубовта ја сваќаат како игра.. а уствари не е тоа работата! =В
А додека тие што се нормално повозрасни пример од 19год. па нагоре нормално дека поубоо размислуаат од тинејџерите.. А тие пример шо имаат 18год. не са бш бш.. зш имаф ја една таква случка али не е битно тоа. сватиф дека уште не дораснат тој дечко .. и дека љубовта за него е како горни ме да кинисам ! =В хахаха.. =) Со еден збор и тинејџерите можат искрено да сакаат доколку некој/а дечко/девојка им е влезена длабоко во срцето ! (= .. Зш ја знаем дека тоа е вистина бидејќи на една другарка моја тоа и се деси .. =( за жал..али тоа е тоа! Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали тинејџерите знаат што е љубов   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали тинејџерите знаат што е љубов
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: