CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Билјард

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Билјард   Чет Окт 23, 2008 12:47 pm

Mozebi ova e vaseto hobi ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Пон Окт 27, 2008 4:30 pm

ее браво бе шоте го погоди ама само ко за беља ретко сум се договорил со некои другари да излезам на билјард да изиграм некоја партија Very Happy

ајде кој е за билјард,нека се пријави па да играме а ако има повеке заинтересирани,може и едно мало турниче ке направиме Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Пон Окт 27, 2008 4:31 pm

Jas sum zainteresirana....ali ne znam da igram:(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Пон Окт 27, 2008 4:32 pm

јас сум секогаш расположен за игра
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Пон Окт 27, 2008 4:35 pm

Pa i jasss istooo:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Пон Окт 27, 2008 4:43 pm

Јас ќе те научам ти шо се секираш !! Very Happy:D ти само кажи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Пон Окт 27, 2008 4:47 pm

Da?Epa super eve ti kazuvam i bas sakam da znam da igram...posle ke ve rasturam hahahha se salam ali ja prifakam ponudata:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Вто Окт 28, 2008 4:41 pm

еј маичке ај ке се договориме некој пат ие ке те носам на биљард,ке те научам супериорно да играш Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Вто Окт 28, 2008 10:34 pm

еј маја па коа бевме у блу кафе требаше нели да одиме да играме но отидовме да ждереме у 7-ца...мора гладна година...инаку обожавам билјард..играм и он лајн со 2 другарчиња
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Вто Окт 28, 2008 10:36 pm

Јас понекоаш играм играта Гранд Билјардс , а почесто со другарите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Сре Ное 12, 2008 3:01 am

И јас знам да играм билјард...секој ден дома кога имам слободно време а најчесто имам Smile играм билјард....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Сре Ное 12, 2008 5:14 pm

ani4ka напиша:
И јас знам да играм билјард...секој ден дома кога имам слободно време а најчесто имам Smile играм билјард....
секако дека ќе имаш слободно време кога не го трошиш на учење ќе играш Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Билјард   Пет Дек 05, 2008 1:00 pm

обожавам билјард бе. неам играно 3-4 месеца. порано со другари окапувавме у макс пул Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Билјард   

Вратете се на почетокот Go down
 
Билјард
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Хоби-
Отиди до: