CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Љубе Бошковски прв најави кандидатура за претседател

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Љубе Бошковски прв најави кандидатура за претседател   Чет Окт 23, 2008 12:55 pm

Екс министерот Љубе Бошковски прв ја објави својата кандидатура за претседател на следните избори во март.
сител

Ете и тоа се случи.

Дали не би било најпаметно од ВМРО да го подржат Љубе поради тоа што ако не го подржат, многу ќе гласаат сигурно и за Бошковски и за предложениот од ВМРО а со тоа се делат гласовите и се накачуваат шансите на другите слепи црева?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Љубе Бошковски прв најави кандидатура за претседател   Пет Ное 07, 2008 1:04 pm

Ако се кандидира Брат Љубе со двете раце ке потпишам, а ВМРО не сакаат 100% да го подржат затоа што сакаат и други да гласаат за него разбираш а ако го земат Брат Љубе у старт губат гласови а и предавниците што ги има во Македонија нема а гласаат за Љубе ама џабе им е штом се врати Брат Љубе друго е ... барем јас така мислам.


Последната промена е направена од @komita@ на Пет Ное 28, 2008 2:48 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Љубе Бошковски прв најави кандидатура за претседател   Пет Ное 07, 2008 1:43 pm

Дефинитивно гласам прв за брат Љубе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Љубе Бошковски прв најави кандидатура за претседател   

Вратете се на почетокот Go down
 
Љубе Бошковски прв најави кандидатура за претседател
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Политика и вести :: Македонија-
Отиди до: