CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Црвенковски: Замена на ФИРОМ со Република Македонија - Скопје, би било фер решение

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 24
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Црвенковски: Замена на ФИРОМ со Република Македонија - Скопје, би било фер решение   Чет Окт 23, 2008 12:57 pm

Предлогот на Нимиц пред Букурешкиот самит - референцата ФИРОМ да се замени со Република Македонија - Скопје, е решение за спорот со Гpциja, истакна претседателот Црвенковски на синоќешната трибина во Штип. http://www.kirilica.com.mk/vest.asp?id=17551
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 26
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Црвенковски: Замена на ФИРОМ со Република Македонија - Скопје, би било фер решение   Вто Ное 18, 2008 3:04 pm

Абе душман што да се прави кога такви имаме на власт ...... тешко нас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Црвенковски: Замена на ФИРОМ со Република Македонија - Скопје, би било фер решение
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Политика и вести :: Македонија-
Отиди до: