CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Брзина на вашиот интернет

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Брзина на вашиот интернет   Чет Окт 23, 2008 1:14 pm

Пишете колкава брзина достигнува вашиот интернет. За да видиме кој има најбрз интернет на форумов.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Брзина на вашиот интернет   Чет Окт 23, 2008 9:54 pm

мојов интернет има 10гб
_________________
ај не зезај????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
milan

avatar

Male Број на мислења : 23
Age : 27
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Брзина на вашиот интернет   Пет Окт 24, 2008 4:07 pm

mojot internet dostignuva najveke do 550kb vo sekunda
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Брзина на вашиот интернет   Саб Окт 25, 2008 3:21 am

мојот со 565-567 највеќе !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Брзина на вашиот интернет   Нед Окт 26, 2008 11:25 am

zavisi kaj mene kaj mene ide i od 900do 1200kbps zavisi vo koe vreme sum na net inaku go goristan duo extrim na on net i veke edna godina sum nivni korisnik i do sea e super
Вратете се на почетокот Go down
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Брзина на вашиот интернет   Пон Окт 27, 2008 1:20 am

дуо екстим е тазе пакет. Како си го имал 1 година ? или пак си имал друг договор од он нет ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Брзина на вашиот интернет   Чет Ное 06, 2008 1:31 pm

пред тоа имав соло3 па се префрлив сеа на дуо екстрим и закон е не се спушта под 900kbps
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Брзина на вашиот интернет   Пет Дек 05, 2008 1:19 pmвкупно 4mbps Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Брзина на вашиот интернет   

Вратете се на почетокот Go down
 
Брзина на вашиот интернет
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Компјутери и технологија :: Интернет и мрежи-
Отиди до: