CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Прилеп

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Прилеп   Сре Окт 22, 2008 8:11 pm

Ајде да кажеме по некој збор за Прилеп ( Мојот роден град ) Инаку среќен сум шо живеам во Прилеп , убав град , убави девојки се е убаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Сре Окт 22, 2008 8:16 pm

Ајде другар јас од тебе чекам да ми го опишеш Прилеп во неколку поста Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Сре Окт 22, 2008 8:17 pm

Епа ај ти штом си од Прилеп ти кажи ни за него
Ти треба да ни објаснеш зошто си среќен и да не убедиш дека се е убаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Чет Окт 23, 2008 4:55 pm

Hahhaha nemojte vie za Prilep i jas go sakam gradot zakon e....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Чет Окт 23, 2008 5:31 pm

Идиш често во прилеп ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Пет Окт 24, 2008 2:35 pm

prilep pola semjstvo mi ima poteklo od tamu dobar grad smo ckembarite ajaj haha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Пет Окт 24, 2008 3:51 pm

Мислиш мајмуни ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Пет Окт 24, 2008 3:58 pm

Прилепчани се мајмуни а битолчани се чкембари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Пет Окт 24, 2008 4:51 pm

Da da odam ne mnogu cesto ali odam skoro site mi se tamu....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Пет Окт 24, 2008 5:34 pm

woooooooooW' coool (H)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Вто Окт 28, 2008 2:52 am

еј јас го знам прилепа града по убавите девојчиња ништо друго не памтам хахах Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Пон Ное 03, 2008 5:34 pm

ее диме бе само по женски се врткаш.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Саб Ное 22, 2008 3:50 pm

Штом Соте не става слики од Прилеп, јас ќе приложам некои.


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Саб Ное 22, 2008 3:50 pm


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Саб Ное 22, 2008 3:51 pm


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Саб Ное 22, 2008 7:51 pm

Супер супер ... само една забелешка .. собери си ги во еден пост Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Нед Ное 23, 2008 1:01 am

Ги земав од различни блогови, па додека да ја најдам следната слика ми треба многу време, а конекцијата ми паѓа па затоа. Сори! Се надевам не се лутите. А и онака нема многу постови на темава, Соте без малку се откажа од пишување.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Нед Ное 23, 2008 3:15 am

[G]irL4[E] напиша:
Ги земав од различни блогови, па додека да ја најдам следната слика ми треба многу време, а конекцијата ми паѓа па затоа. Сори! Се надевам не се лутите. А и онака нема многу постови на темава, Соте без малку се откажа од пишување.

одамна тој се откажа од нас .. ајде ти се молам друг пат да не се пофтараат такви работи ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Нед Ное 23, 2008 12:37 pm

немаш гајле Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Нед Ное 23, 2008 9:11 pm

браво бе магде,тебе човек да те земе за жена и да не се секира ни за доручек,ручек а ни вечера се надевам се ќе биде спремно на маса за добиот маж хехехе позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Пон Ное 24, 2008 6:55 pm

За секој да само за тебе Диме неможе .... бидејки многу сакаш да ги изневеруваш девојките хеххеххех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Нед Дек 07, 2008 4:44 pm

цццц...мора ли јас да сум ви тема на секоја дискусија аххахаххаа SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прилеп
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Македонски градови-
Отиди до: