CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Сре Окт 29, 2008 5:40 pm

Ах бре соте ... бара мислење и од нас другите
Јас го подржувам соте во комплиментот што го кажа за плавушката наша Smile
И ајде ве молам назад на темата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Нед Ное 02, 2008 5:18 am

не ми го рчкајте влатче јас го обожавам Smile иначе мене ме нервира мартина незнае ни да пее ни да се понаша на сцена lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Саб Ное 15, 2008 10:29 pm

ок,го сменив мислењето,не ме нервира влатко,а навистина мартина не знае да пее+облекува тесни фустани со каиш-кобожем ке ја направат послаба..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Саб Ное 15, 2008 11:10 pm

Ane напиша:
ок,го сменив мислењето,не ме нервира влатко,а навистина мартина не знае да пее+облекува тесни фустани со каиш-кобожем ке ја направат послаба..
мило ми е што си го сменила мислењето за Влатко Very Happy така требаа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Пон Ное 17, 2008 3:19 pm

Е да, за мартина си во право affraid

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Вто Ное 18, 2008 5:51 pm

еепа се поправам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Сре Ное 19, 2008 6:01 pm

A МАРТИНА остајте ја... не е нешто посебно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Сре Ное 19, 2008 6:11 pm

За Боки само ѓиљотиња и после на сред плоштад ама заедно со таа сестра му Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Саб Ное 22, 2008 10:02 pm

аа да не го заборавам боки13
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Саб Ное 22, 2008 11:43 pm

за него рековме...не е ни пејач ни пејачка (нешто измеѓу е) хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Нед Ное 23, 2008 2:29 am

[G]irL4[E] напиша:
за него рековме...не е ни пејач ни пејачка (нешто измеѓу е) хахаха
од тие среден род .. ама требаше да оди на евровизија да покаже на европа што има во македонија .. какви СИНОВИ хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Нед Ное 23, 2008 12:45 pm

Go Ka напиша:
.. какви СИНОВИ хаха

или ќерки...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Нед Ное 23, 2008 1:22 pm

[G]irL4[E] напиша:
Go Ka напиша:
.. какви СИНОВИ хаха

или ќерки...
не е определено и докажано
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Сре Дек 03, 2008 2:32 pm

паааа вака сеа. каролина, елена р., еЉвир тврдиќ, чврчак, тони фен и неговиот човек геј геј. ги има уште многу али ме мрзи да ги набројувам Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Сре Дек 03, 2008 7:01 pm

ај за каролина да,ама за овие другите?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Сре Дек 03, 2008 11:13 pm

хахахаха добри надимци у секој случај..јас единствено од тие за фенот би кажала дека е ОК и можда песните на Јованов, а другите се катастрофа! новопечени таленти..ма дај молим те!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Пет Дек 05, 2008 12:58 pm

[G]irL4[E] напиша:
хахахаха добри надимци у секој случај..јас единствено од тие за фенот би кажала дека е ОК и можда песните на Јованов, а другите се катастрофа! новопечени таленти..ма дај молим те!

фенот премногу се фура и мисли дека е рапер. да е малце поприземјен би бил мнооогу добар.
песните на геј геј - клише, се едно те исто.
а останатите се новопечени ама ретко кој од нив е талент, т.е. од набројаните никој не е талент Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Саб Дек 06, 2008 12:09 am

ее почна елвир мекич да ме нервира!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Вто Дек 09, 2008 3:20 pm

На едно македонско шоу со Лила Филиповска каде што се избираат нови музички таленти( можеби го знаете.. само незнам точно како се вика шоуто) пееше Тони Зен и гласот му беше катастрофа. Такви гласови ли ќе сметаме за рапери
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Вто Дек 23, 2008 4:44 pm

да не е мојата ѕвезда?на сител?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Вто Дек 23, 2008 11:04 pm

еленчето не го пипајте си има стас хехехех за песните незнам ама добра е Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Пон Дек 29, 2008 4:47 pm

оо елена е најубава од пејачкиве,а има добри песни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   Вто Дек 30, 2008 5:21 pm

Добра е елена ... никој не ја чепка Саржо не се сеќирај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој македонски пејач/ка најмногу ве нервира?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: