CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Чет Окт 23, 2008 7:44 pm

какви се односите со вашиот брат/вашата сестра Question


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:23 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Чет Окт 23, 2008 8:48 pm

Hhaha odnosite pa ne se losi jas mn si go sakam brat mi iako nekogas znae da me izvadi od takt ....ali dovolno e da go vidam da se nasmevne i jas veke ne sum luta hahahha srce e be...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Чет Окт 23, 2008 8:57 pm

Јас имам една мала сестричка често се карам со незе но сепак си ја сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Чет Окт 23, 2008 9:31 pm

моите односи со брат ми се добри,само што малку се караме кој да седне на компјутер...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Чет Окт 23, 2008 10:09 pm

hehe pa kako moze da bides so nekoj so koj mozes barem za moment da spodelis se nekoj koj te znae kako dises hehe jas imam sestricka koja e samo 1 god pomala od mene hehe i super ni e mozebi ponekogas znaeme malce da se izvadime od takt posebno taa mene ama toa e toa hehe krvta ne se mesa so voda:D
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Пет Окт 24, 2008 12:55 am

хаха е ловер абе и ти ко мене имаш помала сестра за една година ако не сумг грешка,инаку моите односи се добри со сестра ми,а тоа се знае дека понекогаш знаеме да се издераваме еден на друг,но тоа си го праиме за да ни биде поинтересно,да изиграваме малце глумци Wink Suspect хаха позз


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:25 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Пет Окт 24, 2008 1:50 pm

со сестра ми ...па добро е се гура некако...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Пет Окт 24, 2008 2:09 pm

so sestrami top se zivee pod ist krof poso ne me zamara si ja tera rabotata i zatoa si ja sakam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Пет Окт 24, 2008 2:31 pm

Јас се карам со брат ми само за компјутер и кога ќе почне да ми досадува кога сум изморена .. а некогаш знаеме да се откачиме и да се смееме без престан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Пет Окт 24, 2008 3:17 pm

pa dobri mis e odnosite so brat mi so gled na toa so e vo australia .... ama sepak mi faliii sakam da se karam so nekoj po doma:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Пет Окт 24, 2008 3:33 pm

ivan4e напиша:
pa dobri mis e odnosite so brat mi so gled na toa so e vo australia .... ama sepak mi faliii sakam da se karam so nekoj po doma:D:D
ехее значи ти уживаш дома.. и јас така многу посакувам да отиде некаде брат ми. Ама кога го немаше само 10 дена мене ми беше досадно без него
тоа е таа близина која ја има секој со својот брат или сестра
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Нед Окт 26, 2008 1:10 am

Па се’ на се’ односите со сестра ми се ОК! По некогаш се караме, фала богу, ама брзо се мириме и после сВе е ОК.

Често знаеме да се смееме до бескрај на глупости, да се уротуваме против родителите, доста се подржуваме...и то Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Нед Окт 26, 2008 11:56 pm

абе ја си сакам брат4е или сестри4е посо брат ми е у аустралиа веке 8 години со деца зена..аааааа...сакакааам со некој да се карам Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Пон Окт 27, 2008 4:51 pm

еј колешке еве слободно карај се со мене,само да те известам да пазиш на понашање,зашто може да добиеш некој шамар,ама тоа ке биде гледано само како братски хахах lol!

леле со сакам да се карам со тебе некој пат,ама само на шала да си кажам,зашо ти знаес многу да се издераваш како младо пиленце tongue Wink мала шала позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Вто Окт 28, 2008 12:39 am

хехе немој бате диме немо греотка е јас ке ја бранам онака братски како постаро братце додуса јас и ти ќебидеме близнаци ама јас ке ја бранам хехе така да си знаеш хехе или сакаш заедно набрзинка да престане да сака да се кара со некој...хехе
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Вто Окт 28, 2008 1:10 am

ај ај ко младо пиленце а? ај ај ке видис коа ке те видам Very Happy Very Happy Very Happy
ее фалааа ловер ....ама фала ке го утепам диме и без твоја помош ама ако може и ти да ми се придружиш


Последната промена е направена од Иво на Сре Окт 29, 2008 12:27 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : пост под пост)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Вто Окт 28, 2008 1:32 am

леле се извинувам колешке за грешката во изразување ајде позз еден голем и едно големо изиини овој пат,посебно затоа што имаш подршка од братчето па не сакам со него да си имам проблеми ххххаха Smile

леле еј едвај го чекам утрешниот ден баш да видам и да се уверам со ми може дадичка иванче да ми направи Question


Последната промена е направена од Иво на Сре Окт 29, 2008 12:28 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : пост под пост)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Вто Окт 28, 2008 1:35 am

хахахахаа димеееееееееееее мртов си утреееее...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Вто Окт 28, 2008 1:36 am

еј немој така да ми викаш,не за друго може ке добијам ноќни кошмари од тебе хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Сре Окт 29, 2008 2:01 am

хехе иванче со е ова од тебе ц ц ц еј диме еве имач јавен доказ и јас ќе ти бидам сведок (хехе ама парите по пола ) немој иванче греотка е диме немој после кај ќе барам ваков брат.....
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Сре Окт 29, 2008 3:22 am

хахахаха..,,како со е со мене?па мора да ме слуша
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Сре Окт 29, 2008 12:23 pm

dada inaku otidoa usite hehe ke mu seceme usi hehe samo neka ne slusa tesko nego.....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Сре Окт 29, 2008 10:24 pm

Имаше ли кошмари Диме Very Happy ?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Сре Окт 29, 2008 11:21 pm

нене нема потреба од кошмари хехе диме си сонува само убави девојки хехе
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Сре Окт 29, 2008 11:24 pm

Абе ептен браќа сте...и у сон си влегувате хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Дом и семејство-
Отиди до: