CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Сре Окт 29, 2008 11:44 pm

па нема тука лабаво како мислиш ти хехе сакаш и ти да ни бидеш дадичка......
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Сре Окт 29, 2008 11:46 pm

Сакам, зашо да не. Диме и онака веќе си го сметам за братче постаро. Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Сре Окт 29, 2008 11:53 pm

хехе ок дадичке бац бац
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Сре Окт 29, 2008 11:55 pm

бац бац

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4eFemale Број на мислења : 111
Age : 28
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Чет Окт 30, 2008 11:32 am

добре дојде........ајде кој др сака да ни биде брат4е и сестри4еVery Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Чет Окт 30, 2008 11:34 am

ние вака цела фамилија ќе се собереме ако ако мило ми е хехе колку повеќе толку подобро позз до сите мои ново сестрички и братчиња.....
Вратете се на почетокот Go down
@komita@
Модератор
Модератор


Број на мислења : 690
Age : 26
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Саб Ное 08, 2008 3:33 pm

да ви казам право сега со брат ми топ е еј плус сега пошо работи па ке даде некогаш и по некој денар, абе да ви казам право многу си го сакам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ


Male Број на мислења : 711
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Саб Ное 08, 2008 4:44 pm

знам посебно коа ќе земе плата тогаш најмногу го сакаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*Male Број на мислења : 431
Age : 28
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Саб Ное 08, 2008 7:27 pm

хехе комита,ако ако да си го сакаш,а успат да го позз и од мене,димче могилче Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Пон Ное 10, 2008 9:13 pm

е сеа...кога слушна дека има брат со плата одма позз праќаш ххаххахахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Пон Ное 10, 2008 9:19 pm

jas za zal nemam ni brat ni sestra Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Пон Ное 10, 2008 11:01 pm

tamara напиша:
jas za zal nemam ni brat ni sestra Sad
не се сеќирај гледај колку браќа и сестри имаш овде Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*Male Број на мислења : 431
Age : 28
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Вто Ное 11, 2008 12:34 am

да така е гока,инаку тамара послушај ја гока нема да се покаеш,тука имаш многу браќа и сестри се надевам,што ни сама не си свесна а ни пак што неможез ни на крај краева да ги замислиш како би ти бил животот супер со нив... позз

инаку еве јас се пријавувам за батко...кој бара и сака да има многу дадички....па се надевам дека желбата ќе ми се исполни....хехе cheers Razz tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Сре Ное 12, 2008 2:51 am

Јас имам постар брат топ ми е со него не се караме многу може за нешто да не се согласиме ама брзо наоѓаме заедничко решение...може па и ми попушта зошто сум малку помала од него... Very Happy Very Happy Very Happy најважно сеа за сеа е се супер.... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4eFemale Број на мислења : 111
Age : 28
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   Нед Дек 07, 2008 1:17 am

ддадада тоа е најважно да си се согласуваш .... уффф... сега на новиот фах немам брат4ињаааа ууу не е фееер... димкооо доагааај на фон така и така не те бива за економски хахах мама шала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Kakvi se odnosite so vasiot brat/vasata sestra?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Дом и семејство-
Отиди до: