CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 omileni sajtovi?

Go down 
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: omileni sajtovi?   Чет Окт 23, 2008 7:46 pm

Koi vi se omileni sajtovi na internet?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Чет Окт 23, 2008 8:59 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Чет Окт 23, 2008 9:35 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Чет Окт 23, 2008 9:56 pm

hehe jas ke go odvojam samo naubavite
www.coolzone-mk.tk
www.top.mk
www.romanticni.com.mk
hehe dosta se :d pozz
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Пет Окт 24, 2008 4:04 pm

за многу кратко време во листата на најомилени сајтови дојде www.coolzone-mk.tk
бидејќи денес 3 часа сум на форумот и сеуште неможам да ги прегледам сите теми ниту пак нешто да придонесам и јас
исто така :
www.youtube.com
www.radiomk.com
www.enriqueonline.org
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Пет Окт 24, 2008 4:05 pm

епа дај боже цело време да е така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Пет Окт 24, 2008 4:09 pm

taka eke e bate ne se sekiraj i toa ne samo kaj nea tuku i za mn drugi hehe samo treba vreme i trpenie:D
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Пет Окт 24, 2008 4:38 pm

абе многу лесно може да се симне од листата на омилени сајтови
ама тоа ќе се случи само ако на форумов бидеме двојца без тројца а тоа не верувам дека ќе се случи со оглед на нашиот почеток Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Пет Окт 24, 2008 4:53 pm

hehe pocetokov ni e odlicen se po malce malce po malce kapka po kapka virce virce po virce more hehe i nie na romanticni i na top. mk pocnavme taka sega imame nekolku 10iljadi korinici ako prodolzime vaka so vredna rabota so interesni temi ke bide se....
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Пет Окт 24, 2008 5:19 pm

штом сум наградена со модераторство треба да се фатам на работата и нема да ми биде само мене омилен сајт туку и на многу други членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
IkeMale Број на мислења : 2
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Нед Окт 26, 2008 12:50 am

на www.VDSV.tk gi imam staveno site omileni sajtovi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.vdsv.tk
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Нед Окт 26, 2008 3:24 am


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Нед Окт 26, 2008 11:23 am

hehe uste eden na koj coolzone-mk.tk za brzo mu stana omilen sajt milo ni e sto ni se pridruzi
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Нед Окт 26, 2008 5:05 pm

и мене ми е мило..хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Вто Окт 28, 2008 10:52 pm

еј ццц јас сум заборавил да поставам,инаку мене омилени сајтови ми се

www.coolzone-mk.tk na prvo mesto haha Wink
www.hi5.com
www.radiomk.com
www.blingcheese.com
www.soccerstats.com

толку се од поомилените за мене,инаку има уште многу други,ама ај да не ги набројувам мислам дека доволни се овие хехе king
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   Вто Окт 28, 2008 11:18 pm

hi 5а диме закон си хехе јас не знам од кога вистински не сум го упоребувал повеке се занимававам со топ.мк....функционира на ист начин само не се замараш со мн безвезни глупости како hi 5 кои само ти одзераат време а и мн нет......
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: omileni sajtovi?   

Вратете се на почетокот Go down
 
omileni sajtovi?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Компјутери и технологија :: Интернет и мрежи-
Отиди до: