CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Вашиот омилен фудбалски клуб

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Вашиот омилен фудбалски клуб   Чет Окт 23, 2008 9:00 pm

Кој е вашиот омилен фудбалски клуб ? Јас навивам за интер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Чет Окт 23, 2008 9:47 pm

мој омилен фудбалски тим е Манчестер Јунајтед иако не пратам многу фудбал
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Пет Окт 24, 2008 2:03 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Нед Окт 26, 2008 12:30 pm

taka e admin hehe vardar+karpos ultas boys hehe prvo sum za vardar a posle sum si za inter
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Нед Окт 26, 2008 12:33 pm

уште еднас респект за сликичката АДМИН
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Нед Окт 26, 2008 1:06 pm

Па се знае Вардар во срцето,Македонија во душата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Нед Окт 26, 2008 2:20 pm

Победа Прилеп !! ! ! !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Нед Окт 26, 2008 4:50 pm

Ф.К Беласица =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Саб Ное 08, 2008 4:29 pm

Вердар але але

Комити знаме (химната на Комити)

Комити знаме, на запад веат, и песна пеат,

и песна пеат, знамето наше, во две бои,

црвено црно, на запад стои, црвеното е,

во крвта врела, за Македонски, градови села,

а црното е, за тој што жали, за гоцевите, идеали,

Вардар алеалеалеале....

.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dekoo!!

avatar

Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Пон Дек 08, 2008 5:29 pm

Овој Саржо коа ке ја запее химнава цела трибина се празни, а и аптеките се празнат со од аналгин и кафетин, има договор потпишано со зегин
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Пон Дек 08, 2008 5:46 pm

dekoo!! напиша:
Овој Саржо коа ке ја запее химнава цела трибина се празни, а и аптеките се празнат со од аналгин и кафетин, има договор потпишано со зегин
тоо легендо

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Вто Дек 09, 2008 3:41 pm

Манчестер Јунајтед Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Чет Дек 11, 2008 6:10 pm

dekoo!! напиша:
Овој Саржо коа ке ја запее химнава цела трибина се празни, а и аптеките се празнат со од аналгин и кафетин, има договор потпишано со зегин


Абе циркус не се зезај многу хехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   Пет Дек 12, 2008 10:32 pm

хахаххахаха добро е ова.. Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен фудбалски клуб   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашиот омилен фудбалски клуб
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: