CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кој е вашиот омилен фудбалски играч

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Чет Окт 23, 2008 9:01 pm

Кој е вашиот омилен фудбалер ? Мој е Кристијано Роналдо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Чет Окт 23, 2008 9:38 pm

мене ми се Кристијано Роналдо и Фернандо Торес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Пет Окт 24, 2008 2:03 pm

Горан Пандев
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Пон Окт 27, 2008 4:42 pm

франк лампард и дидије дрогба топ тандем кога се заедно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Пон Окт 27, 2008 4:43 pm

Aiiiiiiiiiiiii definitivno Goran Pandev go obozavam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Пон Окт 27, 2008 4:51 pm

порано ми беше Шевченко ама стар е веќе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Пон Окт 27, 2008 4:53 pm

Тој не е стар али се запусти кога појде во Челзи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Пон Окт 27, 2008 4:59 pm

S0tE напиша:
Тој не е стар али се запусти кога појде во Челзи
епа изгледа тоа е ... така поправајте ме бидејќи не сум баш толку упатена во фудбалот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Пон Окт 27, 2008 5:07 pm

А сега се врати во Милан и пак .. не е како што беше пред 3-4 години .. сега скоро и не игра прва постава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: the best   Вто Ное 04, 2008 9:28 pm

Ballack 13 i Totti 10 definitivno najdobrite fudbaleri spored mene
ja imaat mojata brzina i interesen stil na igranje
samo ne se dobri kako i jas hehehe[b] Arrow Laughing
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Вто Ное 04, 2008 9:32 pm

welcome pinky!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Саб Ное 08, 2008 4:21 pm

дефинитивно Горан Пандев се разбира зошто е Македонец ама ме нервира кога ке промаши за Македонија ми иде да му влезам во телевизор Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Саб Ное 08, 2008 4:29 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Сре Ное 12, 2008 2:55 am

Па Кристијано Роналдо и Павел Недвед ги обожавам.......... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кој е вашиот омилен фудбалски играч   Нед Ное 16, 2008 8:11 pm

За тебе админ