CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 За кого навивате

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: За кого навивате   Чет Окт 23, 2008 9:03 pm

Темата е јасна . Јас навивам за Кими , пошо Шумахер е во пензија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Пет Окт 24, 2008 1:12 am

јас навивам за фернандо алонсо и ако немам време секој пат да го гледам Smile


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:34 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Пет Окт 24, 2008 1:59 pm

Порано навивав за Шуми и можам да кажам дека секогаш пратев формула а сеа сум за кими
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Саб Окт 25, 2008 2:07 am

iako sum zensko i ne gleam neso epten ama pokraj decko mi nemozam d aizbegnam ama jas nanivam za HAMILTON epten mi e ubav sladok....Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Нед Окт 26, 2008 12:26 pm

хехе исто како и секое женско навива за некој тим само ако некој од тој тим и е симпатичен исто како сестрами во ф1 хехе јас сум си за кими да беше шумахер за него ќе бев...еххх на времето шуми партал праеше сеа нека гледа внуци помина неговото времеRazz
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Нед Окт 26, 2008 2:32 pm

ахаааааммм и сега ја следам секоја трка на Ф1 , али кога возеше Шуми се тресеше зградата ЛоЛз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Пон Окт 27, 2008 4:37 pm

е да шоте во право си хаха шуми шуми напред ама сега доста му беше нека остаи на младите малце да се покажат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Пон Окт 27, 2008 4:38 pm

Da da i jas isto kako Sоте ...добар е Кими сеа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Пон Окт 27, 2008 4:38 pm

ее колешке ај не се вади сега заради дечкоти кажи дека хамилтон ти е симпатичен и дека сакаш за него да навиваш хаха cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Пон Окт 27, 2008 4:40 pm

хохохо „ Дечкоти „ ? Smile Very Happy Razz


хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Вто Окт 28, 2008 1:28 am

ауу како па да не .... АЈ КЕ КАЗАМ САКАМ ХАМИЛТОН ДА МИ Е МАЖ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Сре Окт 29, 2008 12:46 am

ivan4e напиша:
ауу како па да не .... АЈ КЕ КАЗАМ САКАМ ХАМИЛТОН ДА МИ Е МАЖ

ааа ете кај лежел зајакот,ццц а јас гледам,нешто чудно тука се дешава хаха Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Сре Окт 29, 2008 1:24 am

ц цц значи би го варала твојата љубов со хамилтон абе ај да знаеше бар да вози ок ама....хее гледас маја ме подрзува мене абе маич да знаеш во недела на водно идеме да се спремаш.....
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Сре Окт 29, 2008 3:16 am

не не реков дека ке го варам де4кото туку посакувам да ми е маж ... а за возење знае да вози...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Сре Дек 03, 2008 1:41 pm

ај ја да се исповедам. дур не гледав ф1 активно т.е. дур глеав една по една-две трки у сезоната бев за шумахер, ама откако почнав да глеам по редовно почнав да навивам за монтоја и за бмв. откако монтоја се префрли у мекларен ја си останав да си навивам за монтоја но го сменив омилениот тим. од тогаш сум за мекларен без разлика кој вози таму. во моментов од хамилтон и ковалаинен поомилен ми е хами Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Нед Дек 07, 2008 1:20 am

нели е освен што е убав е и најдобар хамилтон ?хехех ете се најде некој да ме подржи или пак се лажам?Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   Нед Дек 07, 2008 4:34 pm

не се лажеш. хамилтон е најдобар и тоа и се докажа Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   

Вратете се на почетокот Go down
 
За кого навивате
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Спорт :: Формула 1-
Отиди до: