CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Најубавите години за основање семејство Vote_lcapНајубавите години за основање семејство Voting_barНајубавите години за основање семејство Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Најубавите години за основање семејство Vote_lcapНајубавите години за основање семејство Voting_barНајубавите години за основање семејство Vote_rcap 
Иво (711)
Најубавите години за основање семејство Vote_lcapНајубавите години за основање семејство Voting_barНајубавите години за основање семејство Vote_rcap 
@komita@ (690)
Најубавите години за основање семејство Vote_lcapНајубавите години за основање семејство Voting_barНајубавите години за основање семејство Vote_rcap 
Ane (624)
Најубавите години за основање семејство Vote_lcapНајубавите години за основање семејство Voting_barНајубавите години за основање семејство Vote_rcap 
S0tE (547)
Најубавите години за основање семејство Vote_lcapНајубавите години за основање семејство Voting_barНајубавите години за основање семејство Vote_rcap 
Dimce* (431)
Најубавите години за основање семејство Vote_lcapНајубавите години за основање семејство Voting_barНајубавите години за основање семејство Vote_rcap 
Plavuska (394)
Најубавите години за основање семејство Vote_lcapНајубавите години за основање семејство Voting_barНајубавите години за основање семејство Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Најубавите години за основање семејство Vote_lcapНајубавите години за основање семејство Voting_barНајубавите години за основање семејство Vote_rcap 
ivan4e (111)
Најубавите години за основање семејство Vote_lcapНајубавите години за основање семејство Voting_barНајубавите години за основање семејство Vote_rcap 

 

 Најубавите години за основање семејство

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинНајубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 6:40 pm

кои се најуавите години за основанје на семејство хехе и како вие го замислувате тоа да сте родител Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 7:43 pm

Најубави години од 26-29
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 10:23 pm

22..хх ова е шега на сметка на девојка ми
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 10:40 pm

добра тема кога е во прашање за семејството,инаку јас не се замислувам татко пред 30 години,најискрено кажано Wink
зашо уште десет години ќе ми треба да созреам баајќи и убаво,а плус и тогаш ќе изгледам како да имам 25 години хаха поправо јас сум пред времето едно 5 години понапред така ми е наместен часовникот Very Happy


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:20 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинНајубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 11:38 am

hehe neznam jas spored mene najdobro vreme za stvoruvanje familija e sekako od koga ke se sredis vo smisla zavseno skolo i raboticka ne mora da e kojznae kakva ama da e dovolna za da moze da se izdrzuva familijata sepak deca ne se rastat so penzijata na mama i na tato a i za famlija treba prvo da se zstane na cvrsti noze pa posle...jas ne bi mozel da znam koga tocno ama spore moite kriteriumi pomegu 26,27 i 30 e najdobro vreme...hehe pa kako ke kaze sudbinata taka ne se bega od pisanoto:DD
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 3:29 pm

25
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинНајубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 1:49 pm

хехе на ова само 25 мојата бивча професорка по физика споменка хехе би рекла што 25 круши јаболка......и тука некаде би ја надоврзала памела андерсон.... Laughing поздрав до неа
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

ivan4e

Female Број на мислења : 111
Age : 31
Registration date : 2008-10-22

Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 1:13 am

јас сакам да си имам семејство на 25 кога ке заврсам факултет посо сакааам ептен децааа ааххх...хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 3:56 pm

Se soglasuvam so Ivan4e:D ubavi raboti se toa....
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 4:22 pm

еј па позајмете некои дечиња на чување до тогаш,ем ке спечалите некои парички,ем ке научите да чувате поубаво деца...без навреда Wink
позз
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 10:27 pm

пааа 25-26 можеби...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
@komita@
Модератор
Модератор
@komita@

Број на мислења : 690
Age : 30
Registration date : 2008-10-27

Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeПет Ное 07, 2008 10:23 pm

па незнам можеби 25 бидејки гледам скоро сите од понежниот пол (девојчињата) се несо накај 25 , 26 викаат па ај да ги послушам .... а тоа со споменка пријателце еј закон ти е
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeСаб Ное 08, 2008 4:27 am

еј луѓе,јас се женам на 28 до 32 години,па се надевам ќе дочекам и тогаш некоја девојка да се најде за мене...хахах tongue king
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 1:42 am

Ti samo cekaj nemoj da se potrudis neso samo cekaj moze sama ke doe..
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Најубавите години за основање семејство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите години за основање семејство   Најубавите години за основање семејство Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Најубавите години за основање семејство
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Дом и семејство-
Отиди до: