CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_lcapСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Voting_barСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_lcapСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Voting_barСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_rcap 
Иво (711)
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_lcapСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Voting_barСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_rcap 
@komita@ (690)
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_lcapСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Voting_barСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_rcap 
Ane (624)
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_lcapСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Voting_barСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_rcap 
S0tE (547)
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_lcapСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Voting_barСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_rcap 
Dimce* (431)
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_lcapСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Voting_barСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_rcap 
Plavuska (394)
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_lcapСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Voting_barСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_rcap 
viktor_mak (180)
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_lcapСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Voting_barСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_rcap 
ivan4e (111)
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_lcapСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Voting_barСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Vote_rcap 

 

 СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 12:44 am

наместо да отвораме нова тема за да би честитале нечиј роденден на форумов, еве простор каде што ќе можеме да ги упатуваме сите честитки. Независно дали е тоа роденден на некој форумџија, позната личност, роднина, пријател...

За почеток Среќен роденден на братучетка ми, денес влегува у Фтората деценија од живот...Хепи 20ка систер Smile flower

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Happy_birthday_10-728921

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
MengelE

MengelE

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 12:26 pm

Ај нека и е среќен роденденот од мене иако не ја знам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 1:17 pm

I od mene isto neka i e sreken rodendenot i se sto posakuva neka i se ostvari..
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 2:43 pm

нека и е среќен родендено
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 4:37 pm

ај фала ви у нејзино име Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 6:08 pm

Среќен роденден и од администрацијата на CoolZone.
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 7:33 pm

мнофу фала и на администрацијата на CoolZone. Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 9:17 pm

магденце па со ќутис за братучетка ти.кажи дека имаш колку мене братучетка инаку честитај и од мене роденден,па можес и да ја бациш,па се надевам нема да добиеш шамар хаха позз
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 9:19 pm

Dimce* напиша:
магденце па со ќутис за братучетка ти.кажи дека имаш колку мене братучетка инаку честитај и од мене роденден,па можес и да ја бациш,па се надевам нема да добиеш шамар хаха позз

Немаш гајле, прво ќе ја бацам а после ќе и кажам од кого е бакнежот хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 1:47 am

е бравоз бе магде многу умно девојче си ми,ама и отракана хаха
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 9:22 pm

Изгледа овој месец само на мои познаници им се родендените...

Хепи брдеј на двајцата мои другари со име Стефан родени у ист ден хехехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 9:22 pm

ајдеее сето родендени !! нека им е среќен
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 2:37 am

* ICEMAN *

С р е ќ е н Р о д е н д е н ! =)
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 2:43 am

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! 006
Glitter Graphics - TopglittergraphicsДа ти се исполнат СИИИИТЕ желби!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 2:48 am

И едно дополнување од мене


Да ни бидеш поактивен на форумот =)
Вратете се на почетокот Go down
@komita@
Модератор
Модератор
@komita@

Број на мислења : 690
Age : 30
Registration date : 2008-10-27

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 12:38 pm

Хехеххе Ај нека ти е среќен 18 тиот роденден. Многу здравје среќа женски и се друго Smile
Вратете се на почетокот Go down
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 4:18 pm

ајде ајс мен срекен роденден,здравје,срека,успех и мнооогу девојки
и пари Wink
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeЧет Јан 15, 2009 6:52 pm

Среќен роденден на администраторката Ели!!! Вчера и’ беше роденден!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeПет Јан 16, 2009 10:34 pm

Eee ете кога не гледам ништо ...
Ајј среќен роденден со задоцнување
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 2:03 am

еее дојдов на форум само за јавно ..најавно да му го честитам роденденот на Сержо....Хепи би деј и пуууно хепинес тру д иар Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!   СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Настани-
Отиди до: