CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Ваши поомилени филмови Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Ваши поомилени филмови Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Ваши поомилени филмови Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Ваши поомилени филмови Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Ваши поомилени филмови Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Ваши поомилени филмови Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Ваши поомилени филмови Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Ваши поомилени филмови Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Ваши поомилени филмови Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Ваши поомилени филмови Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Ваши поомилени филмови Vote_lcapВаши поомилени филмови Voting_barВаши поомилени филмови Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Ваши поомилени филмови Vote_lcapВаши поомилени филмови Voting_barВаши поомилени филмови Vote_rcap 
Иво (711)
Ваши поомилени филмови Vote_lcapВаши поомилени филмови Voting_barВаши поомилени филмови Vote_rcap 
@komita@ (690)
Ваши поомилени филмови Vote_lcapВаши поомилени филмови Voting_barВаши поомилени филмови Vote_rcap 
Ane (624)
Ваши поомилени филмови Vote_lcapВаши поомилени филмови Voting_barВаши поомилени филмови Vote_rcap 
S0tE (547)
Ваши поомилени филмови Vote_lcapВаши поомилени филмови Voting_barВаши поомилени филмови Vote_rcap 
Dimce* (431)
Ваши поомилени филмови Vote_lcapВаши поомилени филмови Voting_barВаши поомилени филмови Vote_rcap 
Plavuska (394)
Ваши поомилени филмови Vote_lcapВаши поомилени филмови Voting_barВаши поомилени филмови Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Ваши поомилени филмови Vote_lcapВаши поомилени филмови Voting_barВаши поомилени филмови Vote_rcap 
ivan4e (111)
Ваши поомилени филмови Vote_lcapВаши поомилени филмови Voting_barВаши поомилени филмови Vote_rcap 

 

 Ваши поомилени филмови

Go down 
АвторПорака
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Ваши поомилени филмови Empty
ПишувањеПредмет: Ваши поомилени филмови   Ваши поомилени филмови Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:26 pm

Кој се вашите поомилени филмови? ајде пишувајте
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Ваши поомилени филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Ваши поомилени филмови Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:29 pm

Поомилени филмови .. не најомилени
Liar Liar
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Ваши поомилени филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Ваши поомилени филмови Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:31 pm

мене ми е омилен еуро трип односно европско патување многу јака комедија,а има и романтика најубавите особини што ги сакам во еден филм Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Ваши поомилени филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Ваши поомилени филмови Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 6:40 pm

поомилен?созревањето на хелен,средношколски мјузикл 1 ,2 ,средба со тед хамилтон..
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Ваши поомилени филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Ваши поомилени филмови Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 6:44 pm

Американска Пита 6 ( Бета Хаус )
Рамбо - Сите делови
Куќа од восок
Скарфејс
Сам Дома 1 и 2 дел
Хитман
Скери Муви 1 дел
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Ваши поомилени филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Ваши поомилени филмови Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 10:49 pm

Мистер енд Мисис Смит
Средношколски мјузикли (кога пишувам у множина мкислам на двата дела, штедам на зборови хаха)
Црниот камен
Хари Потер и каменот на мудроста
Мистериите на Адамс

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Ваши поомилени филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Ваши поомилени филмови Icon_minitimeСаб Ное 15, 2008 10:40 pm

поомилени-палавиот денис..цепки е и го имам гледано 2-3 пати
Вратете се на почетокот Go down
viktor_mak

viktor_mak

Male Број на мислења : 180
Age : 29
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

Ваши поомилени филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Ваши поомилени филмови Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 1:02 pm

Американска Пита (сите делови)
Гол Пиштол
Spy Hard Wink
School Of Rock
Tenacious D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tosefans.com
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Ваши поомилени филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Ваши поомилени филмови Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 5:00 pm

морам да го додадам Сам Дома
Вратете се на почетокот Go down
Vale

Vale

Female Број на мислења : 15
Age : 25
Локација : Скопје
Registration date : 2008-11-02

Ваши поомилени филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Ваши поомилени филмови Icon_minitimeВто Јан 06, 2009 7:07 pm

Имам многу поомилени филмови на пример:
Сам дома 1,2,3,4
Средношколски мјузикл 1,2,3
Mean Girls
Потера за СреЧком
и многу други ама баш сега не ми текнуваат
Вратете се на почетокот Go down
http://www.valerija-penko.hi5.com
Sponsored content
Ваши поомилени филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Ваши поомилени филмови Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ваши поомилени филмови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: