CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Шуш - буш муабет Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Шуш - буш муабет Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Шуш - буш муабет Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Шуш - буш муабет Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Шуш - буш муабет Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Шуш - буш муабет Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Шуш - буш муабет Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Шуш - буш муабет Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Шуш - буш муабет Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Шуш - буш муабет Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Шуш - буш муабет Vote_lcapШуш - буш муабет Voting_barШуш - буш муабет Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Шуш - буш муабет Vote_lcapШуш - буш муабет Voting_barШуш - буш муабет Vote_rcap 
Иво (711)
Шуш - буш муабет Vote_lcapШуш - буш муабет Voting_barШуш - буш муабет Vote_rcap 
@komita@ (690)
Шуш - буш муабет Vote_lcapШуш - буш муабет Voting_barШуш - буш муабет Vote_rcap 
Ane (624)
Шуш - буш муабет Vote_lcapШуш - буш муабет Voting_barШуш - буш муабет Vote_rcap 
S0tE (547)
Шуш - буш муабет Vote_lcapШуш - буш муабет Voting_barШуш - буш муабет Vote_rcap 
Dimce* (431)
Шуш - буш муабет Vote_lcapШуш - буш муабет Voting_barШуш - буш муабет Vote_rcap 
Plavuska (394)
Шуш - буш муабет Vote_lcapШуш - буш муабет Voting_barШуш - буш муабет Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Шуш - буш муабет Vote_lcapШуш - буш муабет Voting_barШуш - буш муабет Vote_rcap 
ivan4e (111)
Шуш - буш муабет Vote_lcapШуш - буш муабет Voting_barШуш - буш муабет Vote_rcap 

 

 Шуш - буш муабет

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeПет Окт 31, 2008 8:58 pm

Овде може да зборуваме за се и сешто ... ако сакате нешто да кажете и да си зборуваме слободен муабет за кој нема потреба да се отвара тема пишете овде Wink
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeПет Окт 31, 2008 9:26 pm

ццц сегде наоѓате место за трачарење еј..не ми се верува
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeПет Окт 31, 2008 9:29 pm

зошто бе трачарење .. овде може да си зборуваме за билошто ..
трач ли е ако зборуваме нешто за нас?
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeПет Окт 31, 2008 9:33 pm

хехе не бе шушкала сте
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeПет Окт 31, 2008 9:34 pm

Иво напиша:
хехе не бе шушкала сте
хаха може да се каже дека сме шушкала lol!
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeСаб Ное 01, 2008 3:43 pm

еј се надевам дека тука шуш-буш муабетот ќе ни оди хаха
поздрав френдови lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeСаб Ное 01, 2008 4:00 pm

Поздрав диме .. како си денес ... да не пиеше сношти многу ? хаха
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeСаб Ное 01, 2008 4:03 pm

Go Ka напиша:
Поздрав диме .. како си денес ... да не пиеше сношти многу ? хаха

оф леле гока,јас спиев и учев за сабајле,а ти ми викаш да ли сум пиел хаха инаку бетер сум и од тоа,да сум пиел до сега,подобро ќе ми беше,а не вака ми пука глава цела недела хаха позз Neutral
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeСаб Ное 01, 2008 4:07 pm

Ти Гока како си?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeСаб Ное 01, 2008 4:14 pm

јас станав раноо :S и седнав малце да учам и сега на форумот пауза ... инаку арна сум сега за сега .. па ќе видиме за останатиот дел од денот Smile
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeСаб Ное 01, 2008 4:17 pm

ај супер да си поминете и двете.. sunny да ве грее сонце до крајот на денот lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeСаб Ное 01, 2008 4:20 pm

Dimce* напиша:
ај супер да си поминете и двете.. sunny да ве грее сонце до крајот на денот lol!
знаеш дека многу убавина не е на арно ?
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeСаб Ное 01, 2008 7:46 pm

Сега се стемни и веќе не ме грее сонце хахаха ама само буквално, онака ми е супер! Вечер повторно имам еден роденден, овде сите у Октомври се испораѓале хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeСаб Ное 01, 2008 8:48 pm

[G]irL4[E] напиша:
Сега се стемни и веќе не ме грее сонце хахаха ама само буквално, онака ми е супер! Вечер повторно имам еден роденден, овде сите у Октомври се испораѓале хаха


ајде нека се живи и здрави машала и големи да растат
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeСаб Ное 01, 2008 8:49 pm

хахаа да да...Smile И да има добра журкааа! за секој роденден хехехххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 12:29 pm

Магдее ај кога ќе отрезниш од роденденот да ни кажеш како си поминa WinkRazz
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 12:38 pm

не бе магде не пие...од празно..
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 1:09 pm

Ќе осетам јас дали пие или не Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 1:12 pm

шо ќе осетиш,кога далеку е од тебе,ај да беше до тебе,ајде некако ќе ја осетеше,ќе ти мирисаше на пијано ама вака тешко cherry
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 1:16 pm

Dimce* напиша:
шо ќе осетиш,кога далеку е од тебе,ај да беше до тебе,ајде некако ќе ја осетеше,ќе ти мирисаше на пијано ама вака тешко cherry
остај јас имам посебни методи како ќе ја познаам ... не ми се сеќирај ти Wink
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 6:35 pm

Еве сум! Не сум пијана bounce Razz Супер си поминав...многу подобро од петокот. Пиевме, се журкавме..лудо беше! Сакам пак! ххахха Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 10:25 pm

Добро е не си претерала ... ајј следниот пат да си поминете уште поубавоо и повеќе да се журкате а помалку да пиете Wink
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 11:48 pm

БљагодарИм бљагодарИм Smile да ти се врати!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 11:55 pm

[G]irL4[E] напиша:
БљагодарИм бљагодарИм Smile да ти се врати!
благодарам во секој случај ... ама јас се разочарав од роденден во КАФАНА Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitimeНед Ное 02, 2008 11:59 pm

зашо бе? Што се деси?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Шуш - буш муабет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Шуш - буш муабет Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Шуш - буш муабет
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 6Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: