CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_lcapШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Voting_barШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_lcapШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Voting_barШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_rcap 
Иво (711)
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_lcapШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Voting_barШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_rcap 
@komita@ (690)
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_lcapШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Voting_barШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_rcap 
Ane (624)
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_lcapШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Voting_barШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_rcap 
S0tE (547)
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_lcapШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Voting_barШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_rcap 
Dimce* (431)
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_lcapШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Voting_barШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_rcap 
Plavuska (394)
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_lcapШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Voting_barШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_lcapШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Voting_barШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_rcap 
ivan4e (111)
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_lcapШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Voting_barШто мислите за полагањето на годишните тестови??? Vote_rcap 

 

 Што мислите за полагањето на годишните тестови???

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСаб Ное 08, 2008 2:59 pm

насловот на темата кажува се..очекувам ваши мислења
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСаб Ное 08, 2008 3:08 pm

Тешко на учениците! Ете тоа мислам.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
@komita@
Модератор
Модератор
@komita@

Број на мислења : 690
Age : 30
Registration date : 2008-10-27

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСаб Ное 08, 2008 3:48 pm

Навистина тешко богами а посебно на матурантите.. незнам што ке правиме кога беше протестот многу малку излеговме и сега ништо ..
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСаб Ное 08, 2008 3:50 pm

Абе што има везе..ќе бидеме и другата година 3...барем нема да ги трошиме нашите за книги за на факс
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
@komita@

Број на мислења : 690
Age : 30
Registration date : 2008-10-27

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСаб Ное 08, 2008 3:52 pm

ејјј имаш право а јас па се секирам што ке правиме ... Повторувањето е мајка на знаењето нели.
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСаб Ное 08, 2008 4:01 pm

hahaaaha да SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeЧет Ное 13, 2008 3:29 pm

ајде за мене ке биде лесно,6 одд сум не е толку тешко,ама за вас поголемите.оффф ..МОЕ МИСЛЕЊЕ :НА ШЕСТИТЕ ОДДЕЛЕНИЈА НЕ ТРЕБА ДА СЕ ДАВААТ ТЕСТОВИ ЗА ПОЛАГАЊЕ,ЗАТОА ШТО УШТЕ НЕМАМЕ КНИГИ И УЧИМЕ ОД ТЕТРАТКИ,А НЕ Е ИСТО ОД ТЕТРАТКА...А ИНАЧЕ ВООПШТО НЕ ТРЕБА ДА СЕ ДАВААТ ТЕСТОВИ..КОЈ ШТО ЗНАЕЛ ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛАТА УЧЕБНА ГОДИНА,ЗНАЕЛ(НЕЗНАЕЛ,ТОА МУ Е ) И МУ Е СТАВЕНА ОЦЕНКА.ШТО МАЈКА БАРААТ ДА ПОЛАГАМЕ??ТОРКОВЦИ
Вратете се на почетокот Go down
viktor_mak

viktor_mak

Male Број на мислења : 180
Age : 29
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 1:36 pm

шо има да се каже?! се е кажано. тешко ср*ње.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tosefans.com
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 5:08 pm

и плус ти треба сите предмети да ги учиш,кој ти се падне тој
ајде бе што не ке измислат
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 11:35 pm

глупости..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСаб Дек 06, 2008 12:07 am

да де и ја тоа викам
Вратете се на почетокот Go down
МончИ

МончИ

Број на мислења : 9
Registration date : 2009-01-16

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeПет Јан 16, 2009 4:25 pm

Али, ако добро разбрав, јас мислам дека петите и шестите одделенија нема да прават тестови од министерството... Question Exclamation
Како и да е, поголема глупост не можеле да измислат...
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeПет Јан 16, 2009 10:20 pm

Абе не ме интересира ни за 5ти ни за 6ти
јас знам дека ние ќе правиме ... ама нема да е тешко што се сеќирате Wink
Вратете се на почетокот Go down
МончИ

МончИ

Број на мислења : 9
Registration date : 2009-01-16

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСаб Јан 17, 2009 1:25 pm

Се надевам дека нема да е... А изгледа дека тестовите ќе бидат со заокружување на точен одговор од повеќе понудени Razz Така е полесно
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeНед Јан 18, 2009 3:04 am

Ехеее тоа не да биде лесно ќе биде лимонада =)
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeНед Фед 22, 2009 12:11 pm

Е ај ќе видите дали ќе е лимонада...погледнете на интернет што се се бара! За двојка е потребно да се знае 70% од материјал, а за 5ка 90%Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 1:27 am

Abe vi pravat filmcinja da ve zaplasat so ti e...ne se sekirajte pametni ste vie:)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Што мислите за полагањето на годишните тестови??? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за полагањето на годишните тестови???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Образование и наука-
Отиди до: