CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Промена на администрација!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Промена на администрација!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Промена на администрација!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Промена на администрација!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Промена на администрација!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Промена на администрација!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Промена на администрација!!! Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Промена на администрација!!! Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Промена на администрација!!! Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Промена на администрација!!! Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Промена на администрација!!! Vote_lcapПромена на администрација!!! Voting_barПромена на администрација!!! Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Промена на администрација!!! Vote_lcapПромена на администрација!!! Voting_barПромена на администрација!!! Vote_rcap 
Иво (711)
Промена на администрација!!! Vote_lcapПромена на администрација!!! Voting_barПромена на администрација!!! Vote_rcap 
@komita@ (690)
Промена на администрација!!! Vote_lcapПромена на администрација!!! Voting_barПромена на администрација!!! Vote_rcap 
Ane (624)
Промена на администрација!!! Vote_lcapПромена на администрација!!! Voting_barПромена на администрација!!! Vote_rcap 
S0tE (547)
Промена на администрација!!! Vote_lcapПромена на администрација!!! Voting_barПромена на администрација!!! Vote_rcap 
Dimce* (431)
Промена на администрација!!! Vote_lcapПромена на администрација!!! Voting_barПромена на администрација!!! Vote_rcap 
Plavuska (394)
Промена на администрација!!! Vote_lcapПромена на администрација!!! Voting_barПромена на администрација!!! Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Промена на администрација!!! Vote_lcapПромена на администрација!!! Voting_barПромена на администрација!!! Vote_rcap 
ivan4e (111)
Промена на администрација!!! Vote_lcapПромена на администрација!!! Voting_barПромена на администрација!!! Vote_rcap 

 

 Промена на администрација!!!

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Промена на администрација!!! Empty
ПишувањеПредмет: Промена на администрација!!!   Промена на администрација!!! Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 8:42 pm

Заради голема неактивност на членот Соте и со негова потврда тој денес официјално е тргнат од функцијата на модератор на одредени теми и на негово место е поставен @komita@.Честитки за него.се надевам дека добро ќе соработувате..

________________

Нова промена..додадена е и Гока.поздрав до сите
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Промена на администрација!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на администрација!!!   Промена на администрација!!! Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 4:16 pm

честитки комита!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Промена на администрација!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на администрација!!!   Промена на администрација!!! Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 4:20 pm

Честитки комита ... бевме наградени и двајцата Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Промена на администрација!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на администрација!!!   Промена на администрација!!! Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 4:32 pm

дада честитки и на тебе гока!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Промена на администрација!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на администрација!!!   Промена на администрација!!! Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 4:34 pm

Тенкс Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Промена на администрација!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на администрација!!!   Промена на администрација!!! Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 4:38 pm

пофалби и честитки само на бтр.се шалам.само памет у глава.позз.до следна промена форумов е заклучен!
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
Промена на администрација!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промена на администрација!!!   Промена на администрација!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Промена на администрација!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Правила и известувања-
Отиди до: