CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Нов изглед на кулзон форумот Vote_lcapНов изглед на кулзон форумот Voting_barНов изглед на кулзон форумот Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Нов изглед на кулзон форумот Vote_lcapНов изглед на кулзон форумот Voting_barНов изглед на кулзон форумот Vote_rcap 
Иво (711)
Нов изглед на кулзон форумот Vote_lcapНов изглед на кулзон форумот Voting_barНов изглед на кулзон форумот Vote_rcap 
@komita@ (690)
Нов изглед на кулзон форумот Vote_lcapНов изглед на кулзон форумот Voting_barНов изглед на кулзон форумот Vote_rcap 
Ane (624)
Нов изглед на кулзон форумот Vote_lcapНов изглед на кулзон форумот Voting_barНов изглед на кулзон форумот Vote_rcap 
S0tE (547)
Нов изглед на кулзон форумот Vote_lcapНов изглед на кулзон форумот Voting_barНов изглед на кулзон форумот Vote_rcap 
Dimce* (431)
Нов изглед на кулзон форумот Vote_lcapНов изглед на кулзон форумот Voting_barНов изглед на кулзон форумот Vote_rcap 
Plavuska (394)
Нов изглед на кулзон форумот Vote_lcapНов изглед на кулзон форумот Voting_barНов изглед на кулзон форумот Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Нов изглед на кулзон форумот Vote_lcapНов изглед на кулзон форумот Voting_barНов изглед на кулзон форумот Vote_rcap 
ivan4e (111)
Нов изглед на кулзон форумот Vote_lcapНов изглед на кулзон форумот Voting_barНов изглед на кулзон форумот Vote_rcap 

 

 Нов изглед на кулзон форумот

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:43 pm

Ете како што ветив први декември дојде и сменивме тема малце од црно сега удривме на новогодишно со цел да ја доловиме атмосферата..овде ги очекувам вашите критики

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:47 pm

Еве јас ја имам таа чест прва да искоментирам хаха новиот изглед е прекрасен воодушевена сум навистина поубаво неможеше да изгледа форумчево.Секоја чест...


Последната промена е направена од Иво на Саб Дек 13, 2008 12:54 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : пишувај кирилица)
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:50 pm

Ме спревари Плавушке =)

Инаку бравос .. успешно изведено ова шефе
Буди празнично расположение и мерак ми е да го гледам ваков форумот =)
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:51 pm

Е да те преварив хаххах нели е прекрасно уживам....
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:53 pm

Инаку админот наш чекал критики .. нека чека нема да ги дочека Razz
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:58 pm

Па фала богу нема никаква критика се е позитивно!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 12:03 am

А смее ли да се има нешто негативно ? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 12:05 am

Нееее таман работа хах
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 1:05 pm

па критика не подразбира само негативни работи Smile напротив. Ми се допаѓа изгледот..супер Smile Сепак добра идеја било тоа со нов новогодишен скин, а јас мсилев нема да прифатите ехххее

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 1:48 pm

абе вие да не сте..јас ништо не правам..ви благодарам што ме подржувате и што ми давате предлози.поздрав

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 1:59 pm

немаш гајле, тука сме ние секогаш Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 4:37 pm

Имаме среќа што имаме брз и исполнителен шеф =)
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 8:57 pm

тхе босс хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 11:15 pm

Добро мислам дека доволно си дискутиравме за оваа тема или?
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 11:17 pm

можеби имаш право..под клуч може да оди Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 11:29 pm

Ќе ја стави нашиот админ Wink
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 11:39 pm

да да доста беше коментирање овде

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
@komita@
Модератор
Модератор
@komita@

Број на мислења : 690
Age : 30
Registration date : 2008-10-27

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 9:32 pm

Јас каснам малце ама ке кажам изгледов на форумчево е топ назнам што друго да кажам таман за новогодишна атмосвера Smile
Вратете се на почетокот Go down
b1g-b3n1

b1g-b3n1

Male Број на мислења : 70
Age : 30
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeСаб Дек 13, 2008 5:04 am

Plavuska напиша:
Eve jas ja imam taa cest prva da iskomentiram haha noviot izgled e prekrasen voodusevena sum navistina poubavo ne mozese da izgleda forumcevo.Sekoja cest.....


Женска ај плс прочитај правила не ми личи мене да критикувам али КИРИЛИЦА според правилата на форумот..!!

Извинете..!

- Изгледот е добар ама не СУПЕР хаха ...
Вратете се на почетокот Go down
http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 2:33 pm

еј супер е форумчето на мојот кумашин да го пофалам Wink позз
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 3:46 pm

Ама твојот кумашин треба да те кара Razz
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitimeЧет Јан 01, 2009 5:11 pm

нее бе грешка си Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Нов изглед на кулзон форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Нов изглед на кулзон форумот Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Нов изглед на кулзон форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Предлози-
Отиди до: