CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Најромантичен кафич? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Најромантичен кафич? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Најромантичен кафич? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Најромантичен кафич? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Најромантичен кафич? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Најромантичен кафич? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Најромантичен кафич? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Најромантичен кафич? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Најромантичен кафич? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Најромантичен кафич? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Најромантичен кафич? Vote_lcapНајромантичен кафич? Voting_barНајромантичен кафич? Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Најромантичен кафич? Vote_lcapНајромантичен кафич? Voting_barНајромантичен кафич? Vote_rcap 
Иво (711)
Најромантичен кафич? Vote_lcapНајромантичен кафич? Voting_barНајромантичен кафич? Vote_rcap 
@komita@ (690)
Најромантичен кафич? Vote_lcapНајромантичен кафич? Voting_barНајромантичен кафич? Vote_rcap 
Ane (624)
Најромантичен кафич? Vote_lcapНајромантичен кафич? Voting_barНајромантичен кафич? Vote_rcap 
S0tE (547)
Најромантичен кафич? Vote_lcapНајромантичен кафич? Voting_barНајромантичен кафич? Vote_rcap 
Dimce* (431)
Најромантичен кафич? Vote_lcapНајромантичен кафич? Voting_barНајромантичен кафич? Vote_rcap 
Plavuska (394)
Најромантичен кафич? Vote_lcapНајромантичен кафич? Voting_barНајромантичен кафич? Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Најромантичен кафич? Vote_lcapНајромантичен кафич? Voting_barНајромантичен кафич? Vote_rcap 
ivan4e (111)
Најромантичен кафич? Vote_lcapНајромантичен кафич? Voting_barНајромантичен кафич? Vote_rcap 

 

 Најромантичен кафич?

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Најромантичен кафич? Empty
ПишувањеПредмет: Најромантичен кафич?   Најромантичен кафич? Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 3:29 pm

Има ли таков романтичен кафич во вашиот град? Дали го посетувате ноќно време кога шетате низ град со својот партнер/ка
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Најромантичен кафич? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Најромантичен кафич? Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 4:20 pm

Хм...кога правев нова година со ели најдов таков кафич...се наоѓа во трговски центар Беверли Хилс и се вика 9-ка..на Дарко панчев е кафичот..топ е...баш онака за парови е..има свеќички насекаде затемнето е ,романтична музика..плус топ си поминав никогаш нема да го заборавам тој провод

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Најромантичен кафич? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Најромантичен кафич? Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 2:07 pm

еее па искрено не знам..мора да има. јас не сум била хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Најромантичен кафич? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Најромантичен кафич? Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 2:08 pm

за со дечко е милина озбилно...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
viktor_mak

viktor_mak

Male Број на мислења : 180
Age : 29
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

Најромантичен кафич? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Најромантичен кафич? Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 2:37 pm

Њу Ејџ во центар ама во лето (додуша може и во зима, зашто да не) Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Најромантичен кафич? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Најромантичен кафич? Icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 12:03 am

viktor_mak напиша:
Њу Ејџ во центар ама во лето (додуша може и во зима, зашто да не) Wink
абе зима - лето .. не е битно
Вратете се на почетокот Go down
unFaiThFul giRL*

unFaiThFul giRL*

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

Најромантичен кафич? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Најромантичен кафич? Icon_minitimeВто Дек 08, 2009 7:40 pm

Хм.. најромантично диско кј нас у тетово е ''City''. Го обожавам тоа диско.. кога ќе влезем унутра ка у Холивуд да влагаш х)) Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Најромантичен кафич? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Најромантичен кафич? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Најромантичен кафич?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Ноќен живот-
Отиди до: