CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чанти Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чанти Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чанти Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чанти Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чанти Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чанти Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чанти Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Чанти Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Чанти Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Чанти Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Чанти Vote_lcapЧанти Voting_barЧанти Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Чанти Vote_lcapЧанти Voting_barЧанти Vote_rcap 
Иво (711)
Чанти Vote_lcapЧанти Voting_barЧанти Vote_rcap 
@komita@ (690)
Чанти Vote_lcapЧанти Voting_barЧанти Vote_rcap 
Ane (624)
Чанти Vote_lcapЧанти Voting_barЧанти Vote_rcap 
S0tE (547)
Чанти Vote_lcapЧанти Voting_barЧанти Vote_rcap 
Dimce* (431)
Чанти Vote_lcapЧанти Voting_barЧанти Vote_rcap 
Plavuska (394)
Чанти Vote_lcapЧанти Voting_barЧанти Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Чанти Vote_lcapЧанти Voting_barЧанти Vote_rcap 
ivan4e (111)
Чанти Vote_lcapЧанти Voting_barЧанти Vote_rcap 

 

 Чанти

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Чанти Empty
ПишувањеПредмет: Чанти   Чанти Icon_minitimeСре Јан 14, 2009 6:43 pm

Практикувате ли чанти? Какви?

Ај пушти чантата на тројка

Инспирирана од денешните модерни жени, компанијата HANNS од Милано
претстави телевизиска чанта наречена HANNSpree. Комбинирајќи ги
италијанскиот дизајн и модерната технологија, HANNSpree со својот
ултра-хип дизајн и изглед би требало да биде одличен подарок за жените
од сите возрасти.
ЛЦД дисплејот е со дијагонала од 9.6 инчи (24.4 сантиметри) и нуди 800 х 600 SVGA резолуција, а доаѓа со приклучок за слушалки.
Идеално за оние со фетиш за чанти кои не можат да си дозволат да
пропуштат епизода од нивната омилена серија. ТВ чантата чини 170 евра.

Чанти Tv_canta_1

Чанти Tv_canta_2

Чанти Tv_canta_3

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
 
Чанти
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Уметности :: Од светот на модата-
Отиди до: