CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_lcapМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Voting_barМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_lcapМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Voting_barМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_rcap 
Иво (711)
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_lcapМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Voting_barМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_rcap 
@komita@ (690)
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_lcapМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Voting_barМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_rcap 
Ane (624)
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_lcapМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Voting_barМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_rcap 
S0tE (547)
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_lcapМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Voting_barМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_rcap 
Dimce* (431)
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_lcapМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Voting_barМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_rcap 
Plavuska (394)
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_lcapМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Voting_barМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_lcapМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Voting_barМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_rcap 
ivan4e (111)
Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_lcapМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Voting_barМожете да пратите 484 смс пораки дневно? Vote_rcap 

 

 Можете да пратите 484 смс пораки дневно?

Go down 
АвторПорака
МончИ

МончИ

Број на мислења : 9
Registration date : 2009-01-16

Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Empty
ПишувањеПредмет: Можете да пратите 484 смс пораки дневно?   Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Icon_minitimeПет Јан 16, 2009 3:22 pm

Можете да пратите 484 смс пораки дневно? Reina-Hardesty
Една американска тинејџерка остана без мобилен телефон откако на нејзина
адреса пристигна сметка на 440 страници. На 13-годишната „брбливка“
мобилниот привремено и е одземен.

Американската тинејџерка
најверојатно е рекордер во испраќање СМС - пораки бидејќи за само еден
месец испратила дури 14.528 пораки, што значи 484 дневно, или една на
секои две минути додека била будна.

- Па кога сакам да
зборувам!, беше се што 13-годишната Реjна Хардести им рече на своите
родители откако стигнала телефонската сметка од 440 страници.

Тинејџерката не само што испратила 14.528 пораки, туку толку и примила.

Рејна
призна дека има четворица блиски пријатели со кои постојано разменувала
пораки, а употребата на мобилниот моментално и е забранета.

Извор: ИДИВИДИ
Вратете се на почетокот Go down
 
Можете да пратите 484 смс пораки дневно?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Компјутери и технологија :: Мобилни телефони и телефонија-
Отиди до: