CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_lcapШто мислите за зависноста нарешена мсн? Voting_barШто мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_lcapШто мислите за зависноста нарешена мсн? Voting_barШто мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_rcap 
Иво (711)
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_lcapШто мислите за зависноста нарешена мсн? Voting_barШто мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_rcap 
@komita@ (690)
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_lcapШто мислите за зависноста нарешена мсн? Voting_barШто мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_rcap 
Ane (624)
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_lcapШто мислите за зависноста нарешена мсн? Voting_barШто мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_rcap 
S0tE (547)
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_lcapШто мислите за зависноста нарешена мсн? Voting_barШто мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_rcap 
Dimce* (431)
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_lcapШто мислите за зависноста нарешена мсн? Voting_barШто мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_rcap 
Plavuska (394)
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_lcapШто мислите за зависноста нарешена мсн? Voting_barШто мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_lcapШто мислите за зависноста нарешена мсн? Voting_barШто мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_rcap 
ivan4e (111)
Што мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_lcapШто мислите за зависноста нарешена мсн? Voting_barШто мислите за зависноста нарешена мсн? Vote_rcap 

 

 Што мислите за зависноста нарешена мсн?

Go down 
АвторПорака
MoniБрој на мислења : 2
Registration date : 2009-07-25

Што мислите за зависноста нарешена мсн? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за зависноста нарешена мсн?   Што мислите за зависноста нарешена мсн? Icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 11:08 pm

На пример јас мислам дека е многу глупа работа допишување со некои луѓе што не ги знам и цело време распрашувања кој си?од кај си?бла бла знаете на што мислам иначе мислата ми беше... хммм да по цел ден сум на мсн со (другари/ки) и делумно неможам да се исклучам.. знам дека е штетно за видот ама преокупирана сум со тоа. Лек мислам дека е само ако ми го исклучат нетот.Поздрав и пишето го вашето мислење. Question
Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за зависноста нарешена мсн?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Фотографија-
Отиди до: