CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Фудбал Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Фудбал Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Фудбал Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Фудбал Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Фудбал Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Фудбал Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Фудбал Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Фудбал Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Фудбал Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Фудбал Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Фудбал Vote_lcapФудбал Voting_barФудбал Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Фудбал Vote_lcapФудбал Voting_barФудбал Vote_rcap 
Иво (711)
Фудбал Vote_lcapФудбал Voting_barФудбал Vote_rcap 
@komita@ (690)
Фудбал Vote_lcapФудбал Voting_barФудбал Vote_rcap 
Ane (624)
Фудбал Vote_lcapФудбал Voting_barФудбал Vote_rcap 
S0tE (547)
Фудбал Vote_lcapФудбал Voting_barФудбал Vote_rcap 
Dimce* (431)
Фудбал Vote_lcapФудбал Voting_barФудбал Vote_rcap 
Plavuska (394)
Фудбал Vote_lcapФудбал Voting_barФудбал Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Фудбал Vote_lcapФудбал Voting_barФудбал Vote_rcap 
ivan4e (111)
Фудбал Vote_lcapФудбал Voting_barФудбал Vote_rcap 

 

 Фудбал

Go down 
АвторПорака
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Фудбал Empty
ПишувањеПредмет: Фудбал   Фудбал Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 12:48 pm

Дали фудбалот ви е хоби?Колку играте,и дали играте фудбал?
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Фудбал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Фудбал Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 4:25 pm

јас имам испробено од се .. во училиштето имаше организирано натпревари по фудбал и не учеа да бидеме фудбалерки
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Фудбал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Фудбал Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 4:30 am

навистина добар спорт,но малце ме нервира што понекогаш има остри дуели,како да е рагби а не фудбал хехех

инаку како хоби го обозавам и играм кога ќе начекам повеќе другари расположени за играње фудбал....
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
@komita@
Модератор
Модератор
@komita@

Број на мислења : 690
Age : 30
Registration date : 2008-10-27

Фудбал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Фудбал Icon_minitimeСаб Дек 06, 2008 12:24 am

хехех дефинитивно фудбалот ми е хоби ама во последно време некако го запоставувам незнам зашто, но знам дека како помал по цели денови сме играле од сабајле до вечер
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Фудбал Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фудбал   Фудбал Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Фудбал
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Хоби-
Отиди до: