CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Фотошоп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Фотошоп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Фотошоп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Фотошоп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Фотошоп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Фотошоп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Фотошоп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Фотошоп Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Фотошоп Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Фотошоп Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Фотошоп Vote_lcapФотошоп Voting_barФотошоп Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Фотошоп Vote_lcapФотошоп Voting_barФотошоп Vote_rcap 
Иво (711)
Фотошоп Vote_lcapФотошоп Voting_barФотошоп Vote_rcap 
@komita@ (690)
Фотошоп Vote_lcapФотошоп Voting_barФотошоп Vote_rcap 
Ane (624)
Фотошоп Vote_lcapФотошоп Voting_barФотошоп Vote_rcap 
S0tE (547)
Фотошоп Vote_lcapФотошоп Voting_barФотошоп Vote_rcap 
Dimce* (431)
Фотошоп Vote_lcapФотошоп Voting_barФотошоп Vote_rcap 
Plavuska (394)
Фотошоп Vote_lcapФотошоп Voting_barФотошоп Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Фотошоп Vote_lcapФотошоп Voting_barФотошоп Vote_rcap 
ivan4e (111)
Фотошоп Vote_lcapФотошоп Voting_barФотошоп Vote_rcap 

 

 Фотошоп

Go down 
АвторПорака
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Фотошоп Empty
ПишувањеПредмет: Фотошоп   Фотошоп Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 1:17 pm

Дефинитивно најдобрата програма за обработка на фотографии.
Колку користите Photoshop и што мислите за него? Имате ли некои кул обработки? Слободно "закачувајте" ги вашите дела тука.
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Bow Wow

Bow Wow

Број на мислења : 4
Registration date : 2008-10-21

Фотошоп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фотошоп   Фотошоп Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 11:09 pm

Форматиран ми е ком немам многу изработки овие ги најдов тук там од нет кај што имам постирано

Фотошоп Digimonee1

Фотошоп 14507575ht5
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Фотошоп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фотошоп   Фотошоп Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 3:28 am

Користам ... ама нешто оваа верзија која ја имав не е баш нај нај .. ги нема сите опции (да додавам текст и слично)па затоа немам многу изработки
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Фотошоп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фотошоп   Фотошоп Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Фотошоп
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Компјутери и технологија :: Web дизајн и развој-
Отиди до: