CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Прилеп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Прилеп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Прилеп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Прилеп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Прилеп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Прилеп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Прилеп Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Прилеп Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Прилеп Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Прилеп Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Прилеп Vote_lcapПрилеп Voting_barПрилеп Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Прилеп Vote_lcapПрилеп Voting_barПрилеп Vote_rcap 
Иво (711)
Прилеп Vote_lcapПрилеп Voting_barПрилеп Vote_rcap 
@komita@ (690)
Прилеп Vote_lcapПрилеп Voting_barПрилеп Vote_rcap 
Ane (624)
Прилеп Vote_lcapПрилеп Voting_barПрилеп Vote_rcap 
S0tE (547)
Прилеп Vote_lcapПрилеп Voting_barПрилеп Vote_rcap 
Dimce* (431)
Прилеп Vote_lcapПрилеп Voting_barПрилеп Vote_rcap 
Plavuska (394)
Прилеп Vote_lcapПрилеп Voting_barПрилеп Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Прилеп Vote_lcapПрилеп Voting_barПрилеп Vote_rcap 
ivan4e (111)
Прилеп Vote_lcapПрилеп Voting_barПрилеп Vote_rcap 

 

 Прилеп

Go down 
АвторПорака
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeСре Окт 22, 2008 8:11 pm

Ајде да кажеме по некој збор за Прилеп ( Мојот роден град ) Инаку среќен сум шо живеам во Прилеп , убав град , убави девојки се е убаво
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeСре Окт 22, 2008 8:16 pm

Ајде другар јас од тебе чекам да ми го опишеш Прилеп во неколку поста Laughing
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeСре Окт 22, 2008 8:17 pm

Епа ај ти штом си од Прилеп ти кажи ни за него
Ти треба да ни објаснеш зошто си среќен и да не убедиш дека се е убаво
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 4:55 pm

Hahhaha nemojte vie za Prilep i jas go sakam gradot zakon e....
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 5:31 pm

Идиш често во прилеп ?
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
beam

beam

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 2:35 pm

prilep pola semjstvo mi ima poteklo od tamu dobar grad smo ckembarite ajaj haha
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 3:51 pm

Мислиш мајмуни ?
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 3:58 pm

Прилепчани се мајмуни а битолчани се чкембари
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 4:51 pm

Da da odam ne mnogu cesto ali odam skoro site mi se tamu....
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 5:34 pm

woooooooooW' coool (H)
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 2:52 am

еј јас го знам прилепа града по убавите девојчиња ништо друго не памтам хахах Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeПон Ное 03, 2008 5:34 pm

ее диме бе само по женски се врткаш.
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeСаб Ное 22, 2008 3:50 pm

Штом Соте не става слики од Прилеп, јас ќе приложам некои.


Прилеп Moz-screenshot
Прилеп 4msua89


Прилеп 6cevk3c


Прилеп 4p30d4h

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeСаб Ное 22, 2008 3:50 pm

Прилеп 4v3tjcl

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeСаб Ное 22, 2008 3:51 pm

Прилеп 6f6kt9u

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeСаб Ное 22, 2008 7:51 pm

Супер супер ... само една забелешка .. собери си ги во еден пост Wink
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 1:01 am

Ги земав од различни блогови, па додека да ја најдам следната слика ми треба многу време, а конекцијата ми паѓа па затоа. Сори! Се надевам не се лутите. А и онака нема многу постови на темава, Соте без малку се откажа од пишување.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 3:15 am

[G]irL4[E] напиша:
Ги земав од различни блогови, па додека да ја најдам следната слика ми треба многу време, а конекцијата ми паѓа па затоа. Сори! Се надевам не се лутите. А и онака нема многу постови на темава, Соте без малку се откажа од пишување.

одамна тој се откажа од нас .. ајде ти се молам друг пат да не се пофтараат такви работи ..
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 12:37 pm

немаш гајле Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 9:11 pm

браво бе магде,тебе човек да те земе за жена и да не се секира ни за доручек,ручек а ни вечера се надевам се ќе биде спремно на маса за добиот маж хехехе позз
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
@komita@
Модератор
Модератор
@komita@

Број на мислења : 690
Age : 30
Registration date : 2008-10-27

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeПон Ное 24, 2008 6:55 pm

За секој да само за тебе Диме неможе .... бидејки многу сакаш да ги изневеруваш девојките хеххеххех
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 4:44 pm

цццц...мора ли јас да сум ви тема на секоја дискусија аххахаххаа SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Прилеп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прилеп   Прилеп Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Прилеп
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Македонски градови-
Отиди до: