CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
За кого навивате Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
За кого навивате Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
За кого навивате Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
За кого навивате Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
За кого навивате Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
За кого навивате Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
За кого навивате Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
За кого навивате Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
За кого навивате Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
За кого навивате Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
За кого навивате Vote_lcapЗа кого навивате Voting_barЗа кого навивате Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
За кого навивате Vote_lcapЗа кого навивате Voting_barЗа кого навивате Vote_rcap 
Иво (711)
За кого навивате Vote_lcapЗа кого навивате Voting_barЗа кого навивате Vote_rcap 
@komita@ (690)
За кого навивате Vote_lcapЗа кого навивате Voting_barЗа кого навивате Vote_rcap 
Ane (624)
За кого навивате Vote_lcapЗа кого навивате Voting_barЗа кого навивате Vote_rcap 
S0tE (547)
За кого навивате Vote_lcapЗа кого навивате Voting_barЗа кого навивате Vote_rcap 
Dimce* (431)
За кого навивате Vote_lcapЗа кого навивате Voting_barЗа кого навивате Vote_rcap 
Plavuska (394)
За кого навивате Vote_lcapЗа кого навивате Voting_barЗа кого навивате Vote_rcap 
viktor_mak (180)
За кого навивате Vote_lcapЗа кого навивате Voting_barЗа кого навивате Vote_rcap 
ivan4e (111)
За кого навивате Vote_lcapЗа кого навивате Voting_barЗа кого навивате Vote_rcap 

 

 За кого навивате

Go down 
АвторПорака
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 9:03 pm

Темата е јасна . Јас навивам за Кими , пошо Шумахер е во пензија
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 1:12 am

јас навивам за фернандо алонсо и ако немам време секој пат да го гледам Smile


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:34 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 1:59 pm

Порано навивав за Шуми и можам да кажам дека секогаш пратев формула а сеа сум за кими
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
ivan4e

ivan4e

Female Број на мислења : 111
Age : 31
Registration date : 2008-10-22

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeСаб Окт 25, 2008 2:07 am

iako sum zensko i ne gleam neso epten ama pokraj decko mi nemozam d aizbegnam ama jas nanivam za HAMILTON epten mi e ubav sladok....Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинЗа кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 12:26 pm

хехе исто како и секое женско навива за некој тим само ако некој од тој тим и е симпатичен исто како сестрами во ф1 хехе јас сум си за кими да беше шумахер за него ќе бев...еххх на времето шуми партал праеше сеа нека гледа внуци помина неговото времеRazz
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 2:32 pm

ахаааааммм и сега ја следам секоја трка на Ф1 , али кога возеше Шуми се тресеше зградата ЛоЛз
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:37 pm

е да шоте во право си хаха шуми шуми напред ама сега доста му беше нека остаи на младите малце да се покажат
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:38 pm

Da da i jas isto kako Sоте ...добар е Кими сеа
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:38 pm

ее колешке ај не се вади сега заради дечкоти кажи дека хамилтон ти е симпатичен и дека сакаш за него да навиваш хаха cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:40 pm

хохохо „ Дечкоти „ ? Smile Very Happy Razz


хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

ivan4e

Female Број на мислења : 111
Age : 31
Registration date : 2008-10-22

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 1:28 am

ауу како па да не .... АЈ КЕ КАЗАМ САКАМ ХАМИЛТОН ДА МИ Е МАЖ
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 12:46 am

ivan4e напиша:
ауу како па да не .... АЈ КЕ КАЗАМ САКАМ ХАМИЛТОН ДА МИ Е МАЖ

ааа ете кај лежел зајакот,ццц а јас гледам,нешто чудно тука се дешава хаха Laughing
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинЗа кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 1:24 am

ц цц значи би го варала твојата љубов со хамилтон абе ај да знаеше бар да вози ок ама....хее гледас маја ме подрзува мене абе маич да знаеш во недела на водно идеме да се спремаш.....
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

ivan4e

Female Број на мислења : 111
Age : 31
Registration date : 2008-10-22

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 3:16 am

не не реков дека ке го варам де4кото туку посакувам да ми е маж ... а за возење знае да вози...
Вратете се на почетокот Go down
viktor_mak

viktor_mak

Male Број на мислења : 180
Age : 29
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 1:41 pm

ај ја да се исповедам. дур не гледав ф1 активно т.е. дур глеав една по една-две трки у сезоната бев за шумахер, ама откако почнав да глеам по редовно почнав да навивам за монтоја и за бмв. откако монтоја се префрли у мекларен ја си останав да си навивам за монтоја но го сменив омилениот тим. од тогаш сум за мекларен без разлика кој вози таму. во моментов од хамилтон и ковалаинен поомилен ми е хами Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tosefans.com
ivan4e

ivan4e

Female Број на мислења : 111
Age : 31
Registration date : 2008-10-22

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 1:20 am

нели е освен што е убав е и најдобар хамилтон ?хехех ете се најде некој да ме подржи или пак се лажам?Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
viktor_mak

viktor_mak

Male Број на мислења : 180
Age : 29
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 4:34 pm

не се лажеш. хамилтон е најдобар и тоа и се докажа Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tosefans.com
Sponsored content
За кого навивате Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого навивате   За кого навивате Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
За кого навивате
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Спорт :: Формула 1-
Отиди до: