CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кој со кого на форумов!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Саб Ное 08, 2008 4:05 pm

Регистрирани членови: @komita@, [G]irL4[E], ile-shorty

Со двајца каваљери на форум Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 11, 2008 10:55 pm

Сега сум со џоџо и аничка ... се надевам дека добро ќе се дружиме бидејќи на форумот немам седнато цел ден
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 11, 2008 11:00 pm

Go Ka напиша:
Сега сум со џоџо и аничка ... се надевам дека добро ќе се дружиме бидејќи на форумот немам седнато цел ден


е да гока и јас се надевам исто така.инаку ко за жа аничка ни избега изгледа...ја скарааал некој хехех или се брзала на состанокот... па затоа не напушти...али нема везе ќе не дружи друг пат се надевам хахах Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 11, 2008 11:05 pm

Dimce* напиша:
Go Ka напиша:
Сега сум со џоџо и аничка ... се надевам дека добро ќе се дружиме бидејќи на форумот немам седнато цел ден


е да гока и јас се надевам исто така.инаку ко за жа аничка ни избега изгледа...ја скарааал некој хехех или се брзала на состанокот... па затоа не напушти...али нема везе ќе не дружи друг пат се надевам хахах Basketball
тука е сега... а ако пак не напушти има време кога да се дружиме Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пет Ное 14, 2008 6:55 pm

самааа срам да ви е...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пет Ное 14, 2008 8:22 pm

[G]irL4[E] напиша:
самааа срам да ви е...
не се жали магде .. и јас се сама штракам Sad Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Ное 24, 2008 10:33 pm

Регистрирани членови: [G]irL4[E], ani4ka, ivan4e, Иво

Добро друштвенце вечерва..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Ное 24, 2008 10:35 pm

богами да...сите мрднати посебно јас...а јас посабајле сум сам.циу

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Ное 24, 2008 10:37 pm

па вклучи се ти у 6:30 ххахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Ное 24, 2008 11:26 pm

Сабајле многу рано и јас бев ама немаше никој
инаку вечерва гледам дека сите се расположени за форумот ... ова штрајкот позитивно делува на форумот =) ќе го набабриме вечерва, имам претчувство хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Ное 24, 2008 11:29 pm

туку Иво нека праи место затоа што ке пукне ке нема место хехеххеех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Ное 24, 2008 11:32 pm

Ќе го прошириме ... не е проблем тоа Wink
Админе да не се исплашиш вечерва ако ти пристигне некоја порака ... - тесно ни е тука Razz хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 2:55 am

ххахахххха добра содржина нема што, туку јас сега на форумот со Гоки4ка и 4е ја нерwозирам маwце со знак4ињаwа ама таа е добра цура и нема да ми се наwути Wink те обожаФам Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 3:15 am

[G]irL4[E] напиша:
ххахахххха добра содржина нема што, туку јас сега на форумот со Гоки4ка и 4е ја нерwозирам маwце со знак4ињаwа ама таа е добра цура и нема да ми се наwути Wink те обожаФам Wink
аа не се сеќирај не се провоцирам лесно .. ако си мислела така до сега не си ја знаела мојата права страна Razz
ти само седи овде и со какви знакчиња сакаш со такви пишувај Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 3:19 am

Go Ka пиеш кафе? Да ставам по едно? И ти Диме?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 3:23 am

[G]irL4[E] напиша:
Go Ka пиеш кафе? Да ставам по едно? И ти Диме?
а не касно е за кафе Razz дај нешто пожестоко =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 3:24 am

хмммм абе нема алкохол после седум...чек да видам имам некои залихи по подрум изгледа. вејт а минит плис

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 3:30 am

A ..еве...таман за тебе. Виски, не знам колку години старо (се важеше ли староста на вискито или тоа само за вино важи?!?). Чашиве ми се од баба ми наследство (ги подзабришав не се секирај, чисти се), така да пазете што правите, само ако скршите некоја! Ете има и за тебе и за Диме (на сите мислам we) иако тој не изрази жеЉа. Ат саа ви се моЉам, пијте и не галамете хехеххе (иако сте ми посимпатични кога галамите) Од безбедности причини да не галамите (не е ист ефектот на вискито).


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 3:40 am

[G]irL4[E] напиша:
A ..еве...таман за тебе. Виски, не знам колку години старо (се важеше ли староста на вискито или тоа само за вино важи?!?). Чашиве ми се од баба ми наследство (ги подзабришав не се секирај, чисти се), така да пазете што правите, само ако скршите некоја! Ете има и за тебе и за Диме (на сите мислам we) иако тој не изрази жеЉа. Ат саа ви се моЉам, пијте и не галамете хехеххе (иако сте ми посимпатични кога галамите) Од безбедности причини да не галамите (не е ист ефектот на вискито).

ауу не требало да се мачиш .. сега вечерно време не се работи, не се чисти
инаку благодарам, баш сега ќе го пробам и чекај коментар да видам колку години е старо иако тоа не е битно за вискито туку само за виното јас пак ќе видам
а колку и да сакаш да не галамиме таа желба нема да ти се оствари
а јас ќе си ги земам и двете пошто џоџо си отиде .. па ај на здрааве =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 3:42 am

на здравје на здравје...бар да ми ај дадеше едната чаша мене...али јас неврмајнд и онака се откажав од пиење после седум, поштуем закони ја не како тебе хахахаха Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 3:48 am

[G]irL4[E] напиша:
на здравје на здравје...бар да ми ај дадеше едната чаша мене...али јас неврмајнд и онака се откажав од пиење после седум, поштуем закони ја не како тебе хахахаха Smile
бре каков тој закон ... дома сум си кој ќе ми забрани
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 3:56 am

така така, се гледа дека испи две чаши виски...одма збориш све и свашта на јавно место хеххехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 3:58 am

[G]irL4[E] напиша:
така така, се гледа дека испи две чаши виски...одма збориш све и свашта на јавно место хеххехе
бре .. грешка си во виното е вистината а не во вискито Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 3:58 am

па во вискито е слободата на говорот хахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Вто Ное 25, 2008 4:03 am

[G]irL4[E] напиша:
па во вискито е слободата на говорот хахха
а во 2 чаши виски е
причај, лупај, тропај, глупирај се ! така сакаш да кажеш ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој со кого на форумов!
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: