CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 дали би варале?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: дали би варале?   Вто Окт 28, 2008 1:45 am

дали со тој или таа што идете би го/ја изварале со некоја кој/а онака би ви се засвиѓал/а?


Последната промена е направена од ivan4e на Вто Окт 28, 2008 4:19 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Окт 28, 2008 2:05 am

јас не сум женско така да немам право да се мешам,да беше за женско ке кажев мислење,инаку на ред се женските позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Окт 28, 2008 4:19 am

диме не е ова само за женски
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Окт 28, 2008 11:37 am

Леле диме ме изненади со твојата интелигенција..лол.да се вратам на темата...секако дека не би варал.немам причина да варам..се што сум барал сум нашол така да мирно дете сум јас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Окт 28, 2008 2:18 pm

добро де,малце шала,инаку што е до мене,би варал све живо и диво хаха зависи од ситуација повеќето не би сакал да варам,посебно ако сакам некоја,а доколку некоја не ја сакам,би ја варал,е така да знаете
...инаку ако и кажам на девојчето дека многу ми се допаѓа,поточно ме прави среќен ме расположува,знајте дека нема да ја изварам,а доколку не и го кажам ова,ке се обидувам да направам нешто друго,односно да буричкам по други девојки и ко за беља би ја изварал Neutral

се надевам дека сега бев јасен Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Окт 28, 2008 2:38 pm

не би варала затоа што и мене не сакам да ме вараат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Окт 28, 2008 2:53 pm

Прав одговор.Браво Ане и јас не сум за варањето и никогаш не сум изварала дечко....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Окт 28, 2008 3:21 pm

тоа што не сакаш да ти случи на тебе,не прави го на друг Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Окт 28, 2008 3:29 pm

Хаххаха така е!Многу убаво размислуваш.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Окт 28, 2008 9:30 pm

па искрено не би варал , пошто сум " врзан " во моментов Very Happy али доколку има причина , поточно и мене да ме вараат и јас би варал ! муахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Сре Окт 29, 2008 10:28 am

хехе вака ..несакам да варам од проста причина..како би ми било мене да дознаам дека ме вара девојка ми??!? а и плус си ја сакам така да..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Сре Окт 29, 2008 10:07 pm

Ама се знае за вас...
Јас обично не варам, па че да видиме Smile

у ситуација сум да убијам ако чујам дека некој ме варал, посебно некој за којшто знам дека не е подобар од мене

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Чет Окт 30, 2008 12:27 am

нема потреба од варање така само правиш будала од самиот себе си нашол подобро а се враќаш после пак на старото глупост уреа тие времиња....
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Чет Окт 30, 2008 1:00 am

е тука те подржувам брат љуки ххаа ова се модерни времиња и не треба глупости да правиме...

леле значи колку влијааат овие фамилијарни односи,а кажат нешто братчето или сестричката одма ги слушам,се надевам дека и мене ќе ми биде вовратено од страна на дедо боже...може некој ден и за мене ќе блисне сонце убаво sunny а и дедо мраз ке ми донесе оваа година пакетче зашо многу сум послушен santa хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Чет Окт 30, 2008 4:35 am

hmmmmmmm ne bi varala posto ne bi sakala da me varaat Smile sto cel postignuvaat so varanjeto stvarno neznam lol! pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Чет Окт 30, 2008 10:35 pm

хехе така е ивана само не знам ако сите вака размислуваме би било интересно а и паметно само од кај се наоѓа па тогаш некој да вара хехе
Вратете се на почетокот Go down
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пет Ное 14, 2008 1:09 am

ne nikogash ne bi ni pomislila na varanje
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Ное 18, 2008 5:57 pm

ке го варам само ако приметам дека он мене ме вара..
возвракам удар!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Ное 18, 2008 5:59 pm

Незнам не би сакал тоа да го правам бидејки несакам ни мене тоа да ми го прават
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пет Ное 21, 2008 1:57 am

не би варала никогаш затоа што тоа не е убаво...ставете се на местото на вашиот дечко/девојка и замислете, како би се чувствувал/а?па..ако ви е убаво чувството да знаете дека ве вараат.. варајте. ама до сега не сум сретнала таква личност...па ако има некоја таква личност слободно нека пише,да видам кој е тој феномен? Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пет Ное 21, 2008 2:21 pm

eli напиша:
не би варала никогаш затоа што тоа не е убаво...ставете се на местото на вашиот дечко/девојка и замислете, како би се чувствувал/а?па..ако ви е убаво чувството да знаете дека ве вараат.. варајте. ама до сега не сум сретнала таква личност...па ако има некоја таква личност слободно нека пише,да видам кој е тој феномен? Laughingјас сум тој феномен ако те интрересира кумашинке,ама тоа го правам кога сите ме вараат,мислам кога сум слободен хехе (се шалам) позз tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Саб Ное 22, 2008 3:03 pm

Опасен си ти Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Нед Ное 23, 2008 11:07 pm

Диме вади шајки со гз..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Tame

avatar

Female Број на мислења : 5
Registration date : 2008-11-17

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Чет Ное 27, 2008 11:58 pm

кога сум слободна стално викам дека би варала ама коа ке дојде до такво нешто бегам како од оган хаха..а зашто да изгубам нешто што ми значи за 1 вечер??? така да....тие што вараат не заслужуваат прочка во никој случај пошто да сме им значеле нешто не би не изварале така е??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пет Ное 28, 2008 2:25 am

така е така е ..имаш право. Ама најчесто прочката се бара, па ако успее-успее, ако не никому ништо хехех

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   

Вратете се на почетокот Go down
 
дали би варале?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: