CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Омилен предмет

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Вто Ное 11, 2008 11:36 pm

Омилен предмет....Математика,а и Граганско образование исто...за другите никако посебно овие кај мене во школо стручниве...медицина бе леле али тоа е ...... Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Вто Ное 11, 2008 11:45 pm

ЕЕј Граѓанско интересен предмет Very Happy


Последната промена е направена од Go Ka на Сре Ное 12, 2008 5:30 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Ное 12, 2008 1:31 am

Smile лелеееееее ивеее па ти дури и програмирање сакаш??хехе знаев дека си многу учено дете,хехе!!!менерено омилен предмет ми е математика,само тоа ми е интересни на факултетот мој друготооо...како на пример програмирањеее е тука признавам не ме бива...ама ете пошто иве мн се разбира од тоа ке ме научи нели?! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Ное 12, 2008 3:21 pm

Go Ka напиша:
ЕЕј Граѓанско интереснен предмет Very Happy

Интересен е да...посебно тоа полотички програми кога имавме да правиме некои проекти, мн беше јако Very Happy Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Ное 12, 2008 5:30 pm

Иако не треба со политика да се замараме во училиштето сепак добро годи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Ное 12, 2008 7:36 pm

ептен..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Ное 12, 2008 8:43 pm

Кој бе не треба да се замара..? Обожавам кога се зезам на сметка на политичарите, им правам карикатури ово-оно...па и тоа е политика! SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Саб Ное 15, 2008 9:44 pm

да не го заборавам информатика-ни дојде нова наставничка,многу е добра и одма се зближивме со неа,а не оној што ни беше порано
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Пон Ное 17, 2008 3:18 pm

Мојата по информатика е ко вампирка...ја мразааам No

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Пон Ное 17, 2008 3:29 pm

Мене омилен предмет македонски и сметководство дефинитивно!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Пон Ное 17, 2008 8:07 pm

леле наставничката информатика се шишала..леле закон е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Ное 19, 2008 11:37 pm

ќелава?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Пет Дек 05, 2008 5:09 pm

не бе,малце ја скрати.
не е до толку
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Пет Дек 05, 2008 8:02 pm

омилен предмет вовед во право Wink топ професор а и предметот е закон Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилен предмет
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Образование и наука-
Отиди до: