CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Првиот Бакнеж

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Вто Ное 11, 2008 10:52 pm

ani4ka напиша:
Мојот прв бакнеж ми се случи кога завршив 7 одделение и го паметам сеуште беше многу возбудлив Smile интересен,убав, а и дечкото го паметам Very Happy .И мислам дека е точно тоа дека првиот бакнеж не се заборава..... Very Happy

е убаво,мило ми е што ти го памтиш се уште аничке и што ти било убаво...така треба а не какко мене за жал... Wink silent
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Пет Ное 14, 2008 12:40 am

prviot baknez hmm beshe na mojot 15 rodenden mislam deka nikogash nema da go zaboravam neshto posebno mozebi godina dena ocekuvano ihihhihiih
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Нед Ное 30, 2008 11:47 am

Мммм е браво Тамарче!Мило ми е...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Вто Дек 08, 2009 6:22 pm

Ммм.. мојот прв бакнеж го добив ка беф 8-одд. На тродневна екскурзија, ка бефмо вечерта излезени у диско ! Бооо.. Тоа беше незаборавен,магичен и неопишлив бакнеж! .. А и да не забраем дечкото беше ка бонбонааа! Хихи! Embarassed Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   

Вратете се на почетокот Go down
 
Првиот Бакнеж
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: