CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 raskinuvanje preku sms?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: raskinuvanje preku sms?   Чет Окт 30, 2008 6:32 pm

Sto mislite za raskinuvanje preku sms poraka mene mi e malku glupo pa toa sto treba da mu go kazes na deckoto/devojkata neli bi bilo najdobro da mu go kazes vo oci i da se soocis so toa kolku i da e bolno ova bese moeto mislenje.Sto mislite vie?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Чет Окт 30, 2008 8:09 pm

najglupoto nesto.....poso toj covek go smetam za kukavica...ako saka da mi praskine sakam se vo lice da mi kaze kolku i da e bolno...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Чет Окт 30, 2008 9:14 pm

се согласувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Чет Окт 30, 2008 10:18 pm

И јас мислам така, ако мислиш дека нешто треба да направиш, нема зошто тоа да не го кажеш очи в очи!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Чет Окт 30, 2008 10:22 pm

така е иванче и јас се согласувам поглупаво нешто од раскинување по смс не може да има, како прво не му даваш шанса на тој од другата страна можеи вистински те сака и е во криза или па ако имаш нешто да кажеш слободно може очи во очи сериозен муабет....
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Пет Окт 31, 2008 9:57 am

па добро сеа ако девојчето е каратистка,или така набиена у раце..можеби..хаха..нее не доаѓа во предвид..тоа само кукавиците го прават,затоа што немаат храброст во лице да ти кажат.иако знам за такви случаи но тоа биле кратки врски..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Пет Окт 31, 2008 11:11 am

Обично долгите врски тешко се одлчуваат да раскинат, а ако веќе раскинуваат, во никој случај не би требало тоа да биде по смс. Кукавичлук е навистина.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Пет Окт 31, 2008 9:51 pm

па добро до некаде си во право но еве пример одиш една година...и сигурно ги знаеш неговите карактерни особини
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Пет Окт 31, 2008 11:53 pm

Па да долгите врски тешко се одлучуваат на раскинување али еве јас со дечко ми ракинав по моб почна нешо да се придерава и ми пукна филм му спуштив и веке не ми се јави...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Пет Окт 31, 2008 11:57 pm

хммммммм па тоа не ми изгледа на вистинска љубов,ако искрејно те сакал иако си му спуштила пак би требало да ти се јави Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Саб Ное 01, 2008 12:01 am

Епа гледаш или не ме сакал или гордоста е поголема..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elena.....!

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Саб Ное 01, 2008 2:36 am

преку смс раскинуваат само кукавици нели? што и да се случи во една врска најдобро е тоа да се реши со разговор во очи и да се одлучи што понатака.....само така една врска може да успее само со разговор!!!!!ова од искуство ви го кажувам....хахахахах!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Саб Ное 01, 2008 12:22 pm

точно човек се разбира со разговор...!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Саб Ное 01, 2008 3:14 pm

е баш е лошо ако раскинете преку порака,али и тоа се случува,посебно мене ми раскинаа преку телефон и многу ме нервира тоа ама тоа живот Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Elena.....!

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Саб Ное 01, 2008 11:04 pm

Човек се разбира со ќотек само ќотек е така да знаете.....................
СЕ ШАЛАМ не се тепајте може само по малце уствари
ТАЈ КОЈ СЕ БИЕ ТАЈ СЕ ВОЛИ!!!!! нели ај сакајте се !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Нед Ное 02, 2008 6:15 pm

Добар совет Elena.....! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy хихихиих

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Нед Ное 02, 2008 6:20 pm

мислам дека раскинувањето преку мсн е стварно кукавично и Глупо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Нед Ное 23, 2008 11:15 pm

еве штом шоте ни кажа..значи така е инаку шоте се смета за главно шмекериште у прилеп и подалеку

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Пон Ное 24, 2008 10:35 pm

Иво напиша:
еве штом шоте ни кажа..значи така е инаку шоте се смета за главно шмекериште у прилеп и подалеку

Ќе почне да убива за ова ШОТЕ хахахаха 100 пати повтори дека не е Шоте туку Соте хххахах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Пон Ное 24, 2008 10:58 pm

Абе јас многу добро знам ама се праам будала

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Пон Ное 24, 2008 11:06 pm

абе не признавам раскинување преку мсн многу е пе...... така ми раскинаа ама леле да ми бесе тука негде блиску незнам еј ....... хехехех се шалам пак нисо немаше да направам хахаах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Вто Ное 25, 2008 3:15 am

е што можеш да направиш - ништо. Само да оформиш лошо мислење за личноста која ти раскинала на тој начин, да не ја запомниш по добро.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Вто Ное 25, 2008 12:45 pm

Да де јас не реков нешо друго дека ке направам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Нед Ное 30, 2008 11:40 am

Ама сепак се изнервира во тој момент нели Комита хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Пон Дек 01, 2008 11:14 pm

Па нормално како хехехех се разбира нели Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   

Вратете се на почетокот Go down
 
raskinuvanje preku sms?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: