CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што ви недостига?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 3:34 pm

Што е тоа што ви фали во моментов или во текот на целиот живот , го посакувате а не можете да го имате
Знам дека секој од нас не е задоволен од нешто и сака повеќе, што е тоа што ви недостига?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mr V

avatar

Male Број на мислења : 17
Age : 34
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 3:50 pm

Ех .. што не ни фали .. поарно ке биде прашањето хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 3:52 pm

Хаха .. нешто така што најмногу го посакувате, а знам дека секој сака цел свет да е негов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:04 pm

Сакам совршена девојка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:05 pm

S0tE напиша:
Сакам совршена девојка
никој не е совршен .. премногу сакаш изгледа Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:05 pm

епа такво е прашањето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Mr V

avatar

Male Број на мислења : 17
Age : 34
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:09 pm

S0tE напиша:
Сакам совршена девојка

Хммм .... Добра желба Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:11 pm

и мислам дека не барам премногу хехехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:12 pm

S0tE напиша:
епа такво е прашањето
Точно такво е ... затоа ја отворив оваа тема за да видам до каде одите со желбите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mr V

avatar

Male Број на мислења : 17
Age : 34
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:16 pm

S0tE напиша:
и мислам дека не барам премногу хехехехе

Не бараш .. се сложувам хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:37 pm

Соте имаш ептен добра желба и искрено ти посакувам да ти се исполни....


Последната промена е направена од Plavuska на Пет Окт 31, 2008 4:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:37 pm

ми недостига...хммм....ми недостига еден вистински пријател кој ке ме поддржува во се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:38 pm

Па немаш Ане некој таков?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:39 pm

Ane напиша:
ми недостига...хммм....ми недостига еден вистински пријател кој ке ме поддржува во се
Ане ми го зеде зборот од устата ... НАЈМНОГУ ШТО МИ ФАЛИ Е ЕДЕН ВИСТИНСКИ ПРИЈАТЕЛ Crying or Very sad кој моментално го немам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:40 pm

А зашто го немаш го ка еве јас од сега ке ти бидам пријателка..) сакаш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:41 pm

Plavuska напиша:
А зашто го немаш го ка еве јас од сега ке ти бидам пријателка..) сакаш?
имав до пред некој месец ... ама се случија многу лоши работи и ај да не зборам ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:42 pm

за жал немам..сите издаваат и неможеш да му/и кажеш тајна,а тајна не се чува во себе,туку се кажува на најдобриот пријател....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:44 pm

Точно така е....хм па не знам што да ви кажам али тешко е кога немате таков човек покрај вас ајде сега ние ке се дружиме и ако ви треба помош слободно обратете ми се јас сакам да се дружам се однесува и на ане и на го ка и на сите кои им треба нешто од мене.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:45 pm

Plavuska напиша:
Точно така е....хм па не знам што да ви кажам али тешко е кога немате таков човек покрај вас ајде сега ние ке се дружиме и ако ви треба помош слободно обратете ми се јас сакам да се дружам се однесува и на ане и на го ка и на сите кои им треба нешто од мене.
благодарам на љубезноста ... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:48 pm

фала многууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Окт 31, 2008 4:49 pm

Уживајте нема за што фала ке ми биде задоволство....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Саб Ное 01, 2008 1:03 pm

Деновиве ми недостигаше одмор..а онака општо, задоволна сум од она што го имам.

И бтв за оние на кои им недостигаат пријатели: се’ ќе си дојде во свое време и јас бев во таква слична криза пред некоја година па се се среди и сега се е повеќе од добро Smile Во меѓувреме, доверете се на некој близок. Јас сум тука ако ви е потребен некој совет Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Нед Ное 02, 2008 12:49 pm

деновиве ми недостигаше одмор,релаксација и ели
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Нед Ное 02, 2008 1:07 pm

еве јас се пријавувам за приајтел да им помогнам на сите,инаку знам како е да ти недостигаат приајтели,ама сум ја поминал и јас таа криза како магденце хаха па затоа секогаш ќе бидам тука за сите кој што сакаат да се дружат и да имаат вистински пријатели Wink


бај д веј мене засега ми е добро,не се жалам,освен ми недостига желба за учење и сигурност во своите одлуки Very Happy Basketball за да го завршам факултетот и добри пријатели и пријателки Razz tongue кој што ќе ги споделуваат со мене сите лоши и добри работи позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Нед Ное 02, 2008 5:48 pm

Ми недостасува една убава недела без учење...ама за жал скапав цел ден физикааааааа!!!!!!! SadSadSad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што ви недостига?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: