CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 каде би сакале да сте сега?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: каде би сакале да сте сега?   Нед Ное 02, 2008 6:27 pm

Недела..досадно..не ви се учи-ве мрзи..немате воља за ништо..сигурно посакувате да бидете негде каде што ќе можете да одморите на кратко..каде е тоа место
?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Нед Ное 02, 2008 6:29 pm

На плажа на Хаваи...да заборавам на обврските ! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Нед Ное 02, 2008 6:29 pm

На Марс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Нед Ное 02, 2008 10:13 pm

Било каде само со добро друштво ... а се разбира малце подалеку од дома Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Ное 03, 2008 4:03 pm

хмм...па би отишла некаде каде што можам да се одморам на пример крај некој океан..хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Ное 03, 2008 5:48 pm

Моментално во кревет! Да одморам! Smile Само да ве видам како сте и одма ја паркирам главата на перница!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TajfuN

avatar

Број на мислења : 6
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Ное 03, 2008 11:21 pm

JAS BI OTISOL NA mars kaj eden drugar sto se vika zelenko imam i slika od nego alien potoa bi otisol ako imam pari za karta i go kaj sestra mi na gosti na pluton,potoa moze ke naminam do venera slusnav deka se spremala dobra zurka i taka Laughing lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Ное 03, 2008 11:47 pm

а ти кажал некој дека си мрднат?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Вто Ное 04, 2008 1:56 am

Иво напиша:
а ти кажал некој дека си мрднат?

леле иво срам да ти е,сигурно го навреди човекот немој сега така,па ти одма директно,остај го човекот на раат,аман више многу си здодевен кога вака кажуваш....хахахаххахахахахахахахаха Wink tongue

инаку затоа јас сакам од сите да избегам и тоа по можност барем два дена,за да можам на раат и ноќеска да ја отспијам,патем многу би сакал да се наоѓам со некоја девојка и со уште некој пар,во некоја куќичка,инаку за моментот да бидеме под ведро небо јас и девојка ми и да си раскажуваме некои работи како ни било порано,како сакаме да ни биде иднината,без разлика што ќе се деси и за крај да гледаме цвезди и да си ги кажуваме желбите и да си заспиеме еден покрај друг What a Face Razz king queen lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Вто Ное 04, 2008 11:07 am

Леле Диме ме остави без текст браво браво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Вто Ное 04, 2008 11:24 am

А пред да заспиете друго што ќе правите???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 27
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пет Ное 07, 2008 4:47 pm

пред да заспијат тоа со ке прават нисвна работа Smile нема тука ние со да се месаме...
а јас сеа би сакал да бидам кај зенската да се одморам малку од напорна недела на сколија Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Саб Ное 08, 2008 1:22 pm

еј тоа е најдобро...ќе си ја гушнеш и ќе си уживаш..ах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Ное 12, 2008 12:43 am

jas sakam momentalno da sum vo makedonija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Ное 12, 2008 1:24 am

Јас би сакалаааа....да се одморааам на некое пусто островче заедно со тебе,Иве!!!бтв поздрав до сите и се извинувам што ме нема често на форумов,ама се надевам ке ми прости Иве а и сите вие бидејки сега се полагаат колоквиуми па мора да се учи...ке надоместам Ви бетувам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Ное 12, 2008 2:09 am

ее па френдови,да знаете јас сум романтичен тип,тоа ми останало,бај д веј во минатото повеќе сум ги искажувал чуствата,а сега некако по не,сега имам поскриени чуства...и се надевам дека ќе има некоја која ќе ги отркие..хахах позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Ное 12, 2008 2:18 am

Една добра журка во кафичот кај што го поминував слободното време,ама штета што кафичот го затворија,инаце и таму си го гледав типот што ми се свиѓа Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Ное 12, 2008 2:29 am

ani4ka напиша:
Една добра журка во кафичот кај што го поминував слободното време,ама штета што кафичот го затворија,инаце и таму си го гледав типот што ми се свиѓа Sad

еј аничке а ќе ни кажеш,како се вика кафичот и кај се наоѓа,а? позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Ное 12, 2008 2:35 am

Кафичот не е нешто познат тука се наоѓа кај што живеам блиску до Клуб Милениум се вика Тјунинг може не е нешто посебен и познат али за мене е ..... Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Ное 24, 2008 9:48 pm

ако не се лажам милан од мој клас капе таму он кога иде таму снемуваат алкохол

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Ное 24, 2008 10:04 pm

Да да кога ќе се ставиме со Милан така е ,ама штета што сеа кафичот не работи......... Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Ное 24, 2008 10:06 pm

хаха затоа милан го мава криза чоекот нема кај да пие хаха.

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Ное 24, 2008 10:09 pm

Да да ,и мене ме мава јас барем таму си го гледав тој што ми се свиѓа и со Милан кога ќе се ставевме да пиеме топ беше али сеа не мава криза па се собираме пред да одиме во дискотека дом4е си правиме жур4е пиеме ....хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Ное 24, 2008 10:11 pm

Милан е легенда бе..литро коњак за 10 минути пие..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Ное 24, 2008 10:45 pm

ееееј не го вреѓај Милан цоек греота е му го рушиш рекордот сега за 8 минути
хехехеххех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   

Вратете се на почетокот Go down
 
каде би сакале да сте сега?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: