CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 каде би сакале да сте сега?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Дек 01, 2008 7:49 pm

Некаде каде што нема да ме најде никооој !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Дек 01, 2008 10:58 pm

Ееееее сега сакам да сум во село кај мене и малце да уживам уште да има и друштво топ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Вто Дек 02, 2008 12:35 am

Ама тебе Комита изгледа ти е многу убаво таму во твоето село а?Хахх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Вто Дек 02, 2008 1:21 am

Абее тие од селото сакат да дојдат овде во градот .. да видат што е живот
а ние граѓаните таму да се одмориме од секојдневието
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Вто Дек 02, 2008 2:21 pm

Епа тоа ти е они сакаат ваму ние таму ххехехех Туку да и одговорам на Плавуска таму ми е прекрасно незнам мислам кога сум таму едноставно се одмарам и не мислам за ништо ниеден проблем немам таму само мислам што да јадам единствен проблем ххехехеххе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Вто Дек 02, 2008 9:19 pm

сега би сакал да сум на ибица на лајв настап на крис лоер Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Дек 03, 2008 1:38 pm

да спијаам сакам, да не мислам дека после треба да одам на школоо

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Дек 03, 2008 1:45 pm

еј што убавина во школо сега..ќе одиме ќе си ги видиме професорите..ќе учиме..позз до магде

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Дек 03, 2008 1:48 pm

аиии како знаеш дека ме нервираш такаа...убаини..ајнштајн!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Дек 03, 2008 6:45 pm

сега...ххммммм....во аргентина
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Дек 03, 2008 9:02 pm

зошто во аргентина?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Дек 03, 2008 11:34 pm

Во кревет да се оптегнам убаво =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Дек 03, 2008 11:45 pm

и јааас истоо Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Дек 03, 2008 11:53 pm

[G]irL4[E] напиша:
и јааас истоо Smile
Слободно, ослободена си од обврски на форумот и летај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Саб Дек 13, 2008 5:21 am

Да ви кажам право единствено место кај што одмарам или пак сакам во моментов да бидам е сам дома и да одмарам од сее сее и сее ...!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Нед Дек 28, 2008 2:01 pm

сакам да сум во Панама...хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Дек 29, 2008 2:10 am

Ane напиша:
сакам да сум во Панама...хахаха
А со кого ?Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Дек 29, 2008 4:31 pm

со дуле,маја,маја,нате,јована,боки смоки,ане,ангела...сите што ги знам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Пон Дек 29, 2008 7:12 pm

Дури и со машки .... ауу е тоа ќе биде интересно Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Вто Дек 30, 2008 4:53 pm

Јас сакам малце да си идам да си одморам во село да се откачам од се едноставно да си уживаммм Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Сре Дек 31, 2008 4:05 am

Во кревет ... да спијам =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Саб Јан 03, 2009 8:07 pm

На Панама во пижама хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   Вто Дек 08, 2009 7:28 pm

..Ммм би сакала да сум на Хаваи заедно со мојот замислен миличок ! =П
..Уфф.каква романтика би имале ја и тој на плажа преку ноќ.. =]] Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: каде би сакале да сте сега?   

Вратете се на почетокот Go down
 
каде би сакале да сте сега?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: