CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Со која цел сте на форумов???

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Со која цел сте на форумов???   Сре Окт 22, 2008 8:02 pm

АЈде сега секој нека си каже зашто е дојден на форумот CoolZone:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Окт 22, 2008 8:05 pm

Единствено за забава, дружење, да размениме некои мислења
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Окт 22, 2008 8:10 pm

Дружење , забава , разменување мислења , и т.н
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Окт 23, 2008 2:39 am

се согласувам со претходните двајца френдови,нема многу со да се објаснува...тука хаха


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 3:02 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Окт 23, 2008 12:06 pm

zabava druzenje pa mozebi ke naucime po nesto pametno nema loso i od nekoe novo poznanstvo hehe pozz do site super e forumov
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Окт 23, 2008 12:08 pm

Добредојде Lover20.Ти посакувам убав и пријатен престој на нашиот форум..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Окт 23, 2008 6:05 pm

hehe fala bratko zako e forumcevo :d
Вратете се на почетокот Go down
HofmanncheБрој на мислења : 1
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Окт 23, 2008 6:23 pm

иво тоа нека ви каже зашто ме покани Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Окт 23, 2008 6:25 pm

hehe ne mora ivo da ti kaze hehe site nie sme tuka da se druzime zabava po nekoj sovet hehe dobredojde na forumov pa se nadevam i deka ke uzivas
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Окт 23, 2008 6:44 pm

Hoffmanche dobredojde na forumot i imaj prijaten prestoj ! Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Пет Окт 24, 2008 5:48 pm

pa...za druzba, prijatelstava, da vidam sto mislat drugite i taka... pozz badzo Ljubisa Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Саб Окт 25, 2008 11:50 pm

Да запознаам нови луѓе, нови размислувања, различни видувања на светот...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Пон Окт 27, 2008 12:57 am

за да тепам време. Кога ми е досадно да постам нешто и да прочитам иако мразам долги постови Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Вто Окт 28, 2008 1:45 am

еј за овој форум не треба да мразите ништо,поточно треба да се бориме до последен хаха позз менгеле
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Вто Окт 28, 2008 3:45 pm

Се разбира за дружење,забава,размена на мислења итн бтв супер е засега...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Ное 12, 2008 2:44 am

Пред се за забава,дружење,ми се свиѓаат темите интересни се ....па може и да се научи нешто........ Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Ное 12, 2008 5:09 pm

ani4ka напиша:
Пред се за забава,дружење,ми се свиѓаат темите интересни се ....па може и да се научи нешто........ Very Happy Very Happy Very Happy
ако те чуе магде ... се што се поврзува со учење мрази хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Ное 12, 2008 9:55 pm

со школо бе...не ми ги извртувај зборовите струмичанке убава низаедна! хеххехе SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Ное 12, 2008 11:01 pm

[G]irL4[E] напиша:
со школо бе...не ми ги извртувај зборовите струмичанке убава низаедна! хеххехе SmileSmile
а во школо што се прави ? нели се учи мангупко кумановска ? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Ное 13, 2008 4:23 pm

Go Ka напиша:
Цитат :
а во школо што се прави ? нели се учи мангупко кумановска ? Razz

ani4ka напиша:
Цитат :
Пред се за забава,дружење,ми се свиѓаат темите интересни се ....па може и да се научи нешто........ Very Happy Very Happy Very Happy

И на други места се учи Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Ное 13, 2008 4:46 pm

[G]irL4[E] напиша:
Go Ka напиша:
Цитат :
а во школо што се прави ? нели се учи мангупко кумановска ? Razz

ani4ka напиша:
Цитат :
Пред се за забава,дружење,ми се свиѓаат темите интересни се ....па може и да се научи нешто........ Very Happy Very Happy Very Happy

И на други места се учи Smile
Ние во школо не учиме не пак на други места lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Ное 13, 2008 6:31 pm

А јас пак повеќе учал уличарски муабети и забава отколку на школо ххехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Ное 13, 2008 8:47 pm

[G]irL4[E] напиша:
А јас пак повеќе учал уличарски муабети и забава отколку на школо ххехе
учаш забава ? Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Пет Ное 14, 2008 6:06 pm

на забави де...се’ сваќате буквално хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Пет Ное 14, 2008 8:20 pm

[G]irL4[E] напиша:
на забави де...се’ сваќате буквално хеххе
абее хах не таква забава ... туку нешто забавно .. ај нема веза
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Со која цел сте на форумов???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: