CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Со која цел сте на форумов???

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Пон Ное 17, 2008 3:04 pm

без веза Smile пукла веза народе Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Пон Ное 17, 2008 3:08 pm

Како безвезе а да се друзиме?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Пон Ное 17, 2008 4:01 pm

и да научиме нешто од дружењето. Smile Еве спомнав УЧЕЊЕ да не викате после дека сум алергична на тој збор, иако не би биле далеку од вистината хехех

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Пон Ное 17, 2008 4:02 pm

Е така се прифака...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Вто Дек 02, 2008 10:46 pm

забава и по можност запознавање на кул фацки Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Вто Дек 02, 2008 11:22 pm

Сите сме кул фацки Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Дек 03, 2008 1:11 pm

хаххаха абе гока.. Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Дек 03, 2008 1:20 pm

Go Ka напиша:
Сите сме кул фацки Razz

знам бе приметив. затоа и се зачленив Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Дек 03, 2008 1:22 pm

нема нигде бетер до нас хеххеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Дек 04, 2008 12:12 am

viktor_mak напиша:
Go Ka напиша:
Сите сме кул фацки Razz

знам бе приметив. затоа и се зачленив Wink
значи се познаваме од далеку Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Дек 04, 2008 6:58 pm

паа највеке заради дружба,малку забава..тоа..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Пет Дек 05, 2008 12:39 pm

не сум со цел бе, со интернет сум Wink хихихи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Пет Дек 05, 2008 11:02 pm

вицкаста фацка си бил ти лол Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Тейка

avatar

Female Број на мислења : 18
Age : 22
Локација : Sofia, Bulgaria
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Пет Дек 05, 2008 11:15 pm

За забавление, за развлечение, когато ми е скучно. За да се запозная с нови хора, да видя различни мнения.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Саб Дек 06, 2008 8:53 pm

хехе теика ќе те караме..повеќе да пишуваш на форум..се зезам супер си

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Нед Дек 07, 2008 10:12 pm

не биди толку строг..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Вто Дек 09, 2008 3:30 pm

не е строг бе, само се праи :Р
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Вто Дек 09, 2008 10:31 pm

Да ве потсетам само дека опасно е да се зборува нешто за Админот од зад грб Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Дек 10, 2008 4:50 pm

па не збориме зад грб. он све може да прочита овде Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Дек 10, 2008 8:43 pm

viktor_mak напиша:
па не збориме зад грб. он све може да прочита овде Wink
добро де сега не оди во буквална смисла на зборот. Тоа така се вика, зад грб Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Дек 11, 2008 1:27 pm

Виктор не се секирај Го Ка само се шали нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Чет Дек 11, 2008 3:28 pm

Plavuska напиша:
Виктор не се секирај Го Ка само се шали нели?
даа даа уште на почетокот нагласив дека се што зборувам е шала хаха Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Саб Дек 13, 2008 6:11 am

- Забава
- Учење
- Дружење
- Промениме Мислења и тн.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Саб Дек 27, 2008 10:13 pm

и јас сум за тие..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   Сре Дек 31, 2008 4:15 am

Земено во глобала и баш за тоа се прават форумите Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Со која цел сте на форумов???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Со која цел сте на форумов???
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: