CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Капмања - Засади ја својата иднина

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Капмања - Засади ја својата иднина   Нед Ное 16, 2008 10:07 pm

Денот на дрвото ќе биде во среда на 19ти... првата ваква акција беше на 12ти март ако не се лажам и се засадиија голем број на дрва ... сега следува втора и се надевам дека навистина ќе ја засадиме нашата иднина ако засадиме барем едно дрвце
јас многу ја поддржувам оваа акција а што ќе речете вие ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 17, 2008 3:44 pm

И јас се согласувам...ке има организирано автобуси до одредени места каде што ке се изврши засадувањето на дрвцата така да секој ке има можност да засади барем по едно дрвце.Со оглед на тоа што ова е втора таква акција ке биде успешно извршена!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 17, 2008 3:52 pm

Секако дека ќе биде успешна ... сигурно дека сите сакат да имаат здрав живот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 17, 2008 3:54 pm

Па не дека сите колку има што и уништуваат после тоа али сенадевам ке им дојде памет
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 17, 2008 3:57 pm

Plavuska напиша:
Па не дека сите колку има што и уништуваат после тоа али сенадевам ке им дојде памет
тоа е најнормално некој да се најде што ќе го руши редот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 17, 2008 4:03 pm

Inaku nema da bide interesno a?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 17, 2008 4:05 pm

Plavuska напиша:
Inaku nema da bide interesno a?
интересно да садиме или да рушиме ? lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 17, 2008 4:20 pm

Целосно ја подржувам акцијата! Само не ми се свиЏа што заради тоа ќе треба да учиме во сабота ама немИт врска...се ќе биде ОК. Барем ќе си ја засадиме својата иднина!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 17, 2008 4:31 pm

Ние девојчињата не одиме да садиме туку го чистиме училиштето
Половина од машките одат да садат на разни места а другите во училишниот двор
Ама бидејќи баш на 19ти е оваа акција (еден значаен ден за мене Razz) не ми се оди да садам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 17, 2008 7:57 pm

кампањата е супер,ама лани од нашето школо организираше за да се садат дрва.И од мое одд беа некои другарки.чекале,чекале-ни автобус,ни наставник со кој ке одат да садат...не е организирано за основните училишта
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 17, 2008 8:03 pm

Ane напиша:
кампањата е супер,ама лани од нашето школо организираше за да се садат дрва.И од мое одд беа некои другарки.чекале,чекале-ни автобус,ни наставник со кој ке одат да садат...не е организирано за основните училишта
зависи дали се чекале на точното место хаха ... добро сега Скопје е голем град и може да има пропусти во организацијата ама во Струмица за среќа немаше никакви проблеми и се надевам дека повторно нема да има Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 17, 2008 8:24 pm

абе беа договорени во школски двор-ништо од бизнисот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Сре Ное 19, 2008 11:31 pm

Е јас сабајле требаше да одам во Челопек да садам дрвца ама не отидов. Многу ми беше лошо ноќта и не можев да отидам...баш ми е жал.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Чет Ное 20, 2008 5:15 pm

Значи испаѓа дека никој не отишол да посади дрвце ? Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Чет Ное 20, 2008 11:41 pm

za zal jas ne ziveam vo makedonija i taka se razbira ne otidov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пет Ное 21, 2008 12:00 am

Јас да бидам искрен не отидов нигде па јас лани бев Smile ако не требаше да се одработува Сабота ке отидев негде можеби, а и времето беше лошо мислам за тие што требаа да садат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Саб Ное 22, 2008 2:56 pm

како никој?! Пола и повише Македонија!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Саб Ное 22, 2008 7:14 pm

[G]irL4[E] напиша:
како никој?! Пола и повише Македонија!
не брее остај ја Македонија ... зборувам за нас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Саб Ное 22, 2008 11:48 pm

А ти не си била? Јас мислев си била...нема врска другите надохнадиле и за нас сигурно Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Нед Ное 23, 2008 12:02 am

па сигрно има некој кој надокнадил како вас и на некој на кој му се станувало сабаље да засади барем едно дрвце не дека времето не чинело туку дека не ни е таков металитетот јас имам и колоквиум и пак отидов и засадив бе бече ни пречка ни време ни колоквиум само треба да се има желба да се излезе од пред комјутер и мсн.......кога не некој му треба помос или треба да се биде солидарен сите имаат работа ама кога тебе ти треба помош тогаш сите плачат дека никој не ги гледа....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Нед Ное 23, 2008 2:08 am

нам не ни даваат можност да отидеме да садиме .. инаку за такви активности искрено ќе кажам дека ги обожавам .. а како што ни дадоа да чистиме ние училниците... тоа ми е најдосадно нешто и затоа не фатив ништо а и пошто ми беше роденден оправдано беше тоа Razz
сега сфаќаш зошто не отидов ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Нед Ное 23, 2008 12:28 pm

сфаќам...вредна струмичанке хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Нед Ное 23, 2008 2:35 pm

[G]irL4[E] напиша:
сфаќам...вредна струмичанке хеххе
така сезнајке ... битно е да се разбираме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Нед Ное 23, 2008 9:24 pm

еј искрено ни јас не бев,али се надевам дека многу девојчиња и за мене засадиле дрвца хехе tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 24, 2008 12:29 am

Dimce* напиша:
еј искрено ни јас не бев,али се надевам дека многу девојчиња и за мене засадиле дрвца хехе tongue

зошто така сега девојчињата да се мачат .. тие физички работи се за вас машките
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   

Вратете се на почетокот Go down
 
Капмања - Засади ја својата иднина
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: